KAPALI Opel vectra c araçdan gelen ilginç ses debriyaja basınca gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaya12

Senkromeççi
1 Haz 2018
4
1
95
Merhabalar aracımda uzun süredir bir ses var nasıl tarif ediceğimi bilemiyorum ama çıkı çıkı diye sanki bir şey boşta kalmışta sallanıp ötüyor gibi sağ ön tekerleğe yaklaştığımda net duyuluyor ayrıca 1.ve 2. Vitesde ya da boşa alsam aynı ses var ne zaman debriyaja basarsam ses kesiliyor. ustaya gösterdim şanzıman sorunu yeni şanzıman takmak lazım dedi çıkma 1500tl fiyat var dediler emin de olamıyorum fikri veya aynı problemi yaşayan arkadaşlar var mı acaba? Videosunu çektim ama sanırım siteye yükleyemiyorum.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Merhabalar aracımda uzun süredir bir ses var nasıl tarif ediceğimi bilemiyorum ama çıkı çıkı diye sanki bir şey boşta kalmışta sallanıp ötüyor gibi sağ ön tekerleğe yaklaştığımda net duyuluyor ayrıca 1.ve 2. Vitesde ya da boşa alsam aynı ses var ne zaman debriyaja basarsam ses kesiliyor. ustaya gösterdim şanzıman sorunu yeni şanzıman takmak lazım dedi çıkma 1500tl fiyat var dediler emin de olamıyorum fikri veya aynı problemi yaşayan arkadaşlar var mı acaba? Videosunu çektim ama sanırım siteye yükleyemiyorum.
Hidrolik rulman sorunu da olabilir youtube a yükleyip linkini buraya atsanız daha iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım