Continental'in üç kağıdı ve Roadstone Markası ile tanışmam

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
1 hafta daha beklediğime değdi. Hepsiburada'da tekrar fiyatını 374₺'ye düşürdüler ve bugün aldım (2018 38. hafta veya sonrası üretimi). Biraz daha araştırma ile öğrendimki bayiler TS860'ı 336₺'den alıyorlarmış. Yani 450₺ ve üstüne satanlar kazıklama da son noktayı geçmişler bile. Liste fiyatından satış yapanlara ise değinmiyorum bile.

Bugün siparişi verdim. Salı ya da Çarşamba elimde olur.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1 hafta daha beklediğime değdi. Hepsiburada'da tekrar fiyatını 374₺'ye düşürdüler ve bugün aldım (2018 38. hafta veya sonrası üretimi). Biraz daha araştırma ile öğrendimki bayiler TS860'ı 336₺'den alıyorlarmış. Yani 450₺ ve üstüne satanlar kazıklama da son noktayı geçmişler bile. Liste fiyatından satış yapanlara ise değinmiyorum bile.

Bugün siparişi verdim. Salı ya da Çarşamba elimde olur.
Bayiler öyle maalesef.. 450 lira fiyat çekiyorlar, en son ne olur dediğimizde 430'a falan iniyorlar. Az daha in deyince abi zaten biz 420 liradan alıyoruz. İnan neredeyse karsız satıyorum fasa fiso bir ton laf ediyorlar.

Lastikler eline geçince çok memnun kalacağına eminim. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşaallah.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım