KAPALI scirocco dsg arızası (ege bölgesi) yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jandevit

Düz Yol Gazcısı
23 Kas 2018
5
1
145
bütün forum üyelerine selamlar,

aracım vw scirocco 1.4tsi 160bg 2011 f1 7vites dsg.

aracımın şanzımanında önceden vites geçişlerinde ve gazı bıraktıgımda sesler geliyordu.
araç rolentide ikende sesler geliyordu. aracı aldıgımda usta volantta sıkıntı oldugunu söyledi tamir gerektiğini ve 1500tl civarı bir fiyat ile
tamir edilebileceğini söyledi.

aracı aldıkdan 2,3 gün sonra bir gün aracı park etmeye çalışırken hiçbir şekilde geri vitese girmedi ve motor arıza ışığı yaktı.

bu konuda bana yardımcı olabilecek ege civarı usta varmı önerebileceğiniz? muğla,aydın,izmir,denizli civarı tercihim arkadaşlar?

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Yok tamiri var hocam sıkıntı değil biraz tuzlu olabilir volantla birlikte 5-6 binler soyleniyordu en son. Kaçınılmaz son derken elbet bir şekilde arıza yapacak bişey 100 binde olabilir 500 binde de olabilir
Volant, kavrama ve işçiliğe 3000 tl verdim. yanıltmayalım insanları:) İstanbul'da olsaydınız yardımcı olabilirdim.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Volan klasik sorun, normalde kamerayla girip arızaya bakıyorlar yetkili serviste cüzzi bir miktar karşılığında. Yani 1500 en iyimser rakam, 6 bine kadar yolu var, haberiniz olsun. Ege bölgesinde işin uzmanı kim bilmiyorum.

jandevit

Düz Yol Gazcısı
23 Kas 2018
5
1
145
arkadaşlar toplam 2500volant 3000devriyaj seti komple ve muğla/yatağanda dsg eğitimi alan bir usta ile 1000tl de işçilik karşılığında bütün sıkıntılardan kurtuldum. şuan hiçbir sıkıntı yok aracımda memnunum. yorumlar için herkeze teşekkürler.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
arkadaşlar toplam 2500volant 3000devriyaj seti komple ve muğla/yatağanda dsg eğitimi alan bir usta ile 1000tl de işçilik karşılığında bütün sıkıntılardan kurtuldum. şuan hiçbir sıkıntı yok aracımda memnunum. yorumlar için herkeze teşekkürler.
Bayağı maliyetliymiş. Sorununuzun çözülmesi işin tesellisi tabii. :) Güle güle kullanın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım