Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
App plaka yakışıklı duruyor çıkarmasak mi demiyor musunuz hiç :D

Yapılacaklar listesine bir bak istersen :) ha diyince o da hallolmuyor, şu var ama takmak istemedim, hafta içi emniyetr gidip plakaya vida atıp değiştirip yenisini alacağım, eldeki:

Siyah silikonla yapıştırmış plakalığa, sökmem imkansız, işin kötüsü applerde siyah silikonlar yapıştırılmış. Isıtıp falan bi şekilde sökcez artık :)

Ha birde vites kulakçıklarındaki apaçi işi metal zımbırtıları söktüm, yine yapıştırma kısmı kaldı. Onları da ısıtıp sökcem. Epey bişey ısıtmak lazım anlayacağanız :)

Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Pololarda abs dahil tüm elektronik sistemi kapatmanın bir yolu vardı, kontağu çevirip 5 kere gaza tam basıp çalıştırınca oluyodu heralde, öyle bir şey hatırlıyorum. Esp yi kapatmak istiyosan yani :d
Bunun bi yan etkisivar mı bilmiyorum bi araştır.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,350
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Pololarda abs dahil tüm elektronik sistemi kapatmanın bir yolu vardı, kontağu çevirip 5 kere gaza tam basıp çalıştırınca oluyodu heralde, öyle bir şey hatırlıyorum. Esp yi kapatmak istiyosan yani :d

4 lüler açıkken 5 kere peş peşe gaza basıyorsun ve Esp iptal oluyor. Ama hareket ettiğin zaman her şey geri devreye giriyor :D Boşuna denemeye gerek yok

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot

4 lüler açıkken 5 kere peş peşe gaza basıyorsun ve Esp iptal oluyor. Ama hareket ettiğin zaman her şey geri devreye giriyor :D Boşuna denemeye gerek yok

+1, hareket edinxe aktifleşiyor. Mercedeste var o dediğin tam olarak

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Ne saçma şey o zaman. Biz Polo Gt ve 1.4 tdi da denedik. Gt de oldu Tdi da olmadı. Onlara da 1.2 tsi ı olan biri söylemiş. Zaten boş bişeymiş :d

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Hayırlı olsun Özgür kazasız belasız kullanman dileğiyle. Bu arada ısıtmadan önce plakayı tel ile çıkartabilirsin camcılar öyle yapıyor. 2 3 kere sök tak yapmış kişi olarak söylüyorum :D

ktlcupra

Düz Yol Gazcısı
10 Ara 2018
7
16
145
Ankara
Marka
BMW
Hayırlı olsun hocam. Kazasız sürüşler dilerim. Acaba kaça aldınız?

Son düzenleme:

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot

Eyvallah, teşekkür ederim )

Hayırlı olsun Özgür kazasız belasız kullanman dileğiyle. Bu arada ısıtmadan önce plakayı tel ile çıkartabilirsin camcılar öyle yapıyor. 2 3 kere sök tak yapmış kişi olarak söylüyorum :D

Teşekkürler :) bu bilgi kıymete geçti cidden, ya da gideyim camcılar söksün, 10 lira veririm, bi dünya uğraşmamış olurum hem. Daha önce arabada logo iptali yaptırmıştım, benim belki yarım saat boyayı çizerek yapacağım işi adam 2 dk da halletti, 10 tl verdim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım