HABER Egzoz emisyon ölçümü olmaması artık ağır kusur değil

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Seçimden sonra kitlerler cezayı, genellikle bu tip modifiyeli araç sahipleri kendi seçmenleri, oylarını kaybetmemek için atılmış bir adım.
Ya ben, "bu tip modifiyeli araç sahipleri kendi seçmenleri" cümlesine katılmıyorum. Nasıl böyle bir genelleme yapabiliyorsun? Yani modifiyeli araç sahibi olup olmamasının iktidar veya muhalefet partisi ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, çevremde bir sürü modifiyeli araç sahibi de var normal stock kullananda ama karmakarışık bir durum. Yani o, iktidar bu muhalefet veya şuçu bucu gibi bir genellemeyi doğru bulmuyorum, kabul de etmiyorum. Siyaset ile apaçiliğin, modifiyenin nasıl bir bağlantısı var anlatırsan sevinirim.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Ya ben, "bu tip modifiyeli araç sahipleri kendi seçmenleri" cümlesine katılmıyorum. Nasıl böyle bir genelleme yapabiliyorsun? Yani modifiyeli araç sahibi olup olmamasının iktidar veya muhalefet partisi ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, çevremde bir sürü modifiyeli araç sahibi de var normal stock kullananda ama karmakarışık bir durum. Yani o, iktidar bu muhalefet veya şuçu bucu gibi bir genellemeyi doğru bulmuyorum, kabul de etmiyorum. Siyaset ile apaçiliğin, modifiyenin nasıl bir bağlantısı var anlatırsan sevinirim.

Şöyle, ilk ceza yazmalar başladığı zaman modifiyesuçdeğilyaşamtarzı hashtagiyle yayınlanan videoları izleseydin dediğimi anlardın, genellikle kelimesi %80 içeriri, senin çevren %20 dir, cam filmi muhabbeti başladığında da gördük bunu, hala dediklerimin arkasındayım. Adamların tek düşündüğü seçmenlerinin sinirlenip onlara oy vermesinden vazgeçmeleri.

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,621
1
5,104
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
Şöyle, ilk ceza yazmalar başladığı zaman modifiyesuçdeğilyaşamtarzı hashtagiyle yayınlanan videoları izleseydin dediğimi anlardın, genellikle kelimesi %80 içeriri, senin çevren %20 dir, cam filmi muhabbeti başladığında da gördük bunu, hala dediklerimin arkasındayım. Adamların tek düşündüğü seçmenlerinin sinirlenip onlara oy vermesinden vazgeçmeleri.
Aynen öyle. Normalde hiçbir konuda geri adım atmazlar, çünkü genelde yaptıkları şey, kendilerine oy vermeyen kitleyi etkiler.

Adamlar cam filmini yasak yaptılar. Kıyamet koptu. Kendi seçmenleri bolca cam filmi kullanıyor. Adamlar isyan edince oy korkusundan ötürü, geri vites senkromecinden yanık kokusu geldi.

Kutay Altunordu

Profesör
8 Eyl 2016
78
72
1,060
İstanbul
Marka
Volkswagen
2018 yılında egzoz muaynesi yaptırmayan adama 1200 lira ceza yazıyorlardı. İşin bu boyutu ile ilgili bir açıklama göremedim. ''Yasak değil ama yakalarsak geçiririz'' mi demek oluyor bu şimdi anlamadım. Saçma bir yasa değişikliği yasak varken bile dumanlı gezenler vardı şimdi memleketin üzerinde sis gibi egzoz dumanı görürüz

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Ceza yememek için egzoz emisyonunun sistemde görülmesi gerek. Trafik polisi durdurduğunda egzoz emisyonunun tarihi geçmişse ceza yazabilir.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Taş taş geçiyolar arkadaşlar

Ekli dosyalar

• 8E93B353-8E47-4EA9-AB6D-B37839A4A443.jpeg
    8E93B353-8E47-4EA9-AB6D-B37839A4A443.jpeg
    54.9 KB · Görüntüleme: 70

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Cok net 1 aya kaldirir o arada gecen arabalari baglar araba basi 8 10 lira yazarlar para lazim sonucta

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım