alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Evet arkadaşlar merhaba :)

Malum Alfa gittigidiyor. Kaporayı aldık yarın son dk aksiliği olmazsa satılıyor.

Yerine alacağım araba için acele etmeyeceğim. 40bin ile 65bin tl arasında bir şeyler düşünüyorum. Aralık neden bu kadar fazla demeyin, atıyorum fiesta alırsam 50binden fazla paraya almam :)

Düşüncelerim 2009 sonrası kasa fiesta, astra h, golf 6, 2008 audi a3, ford focus veya mondeo.
Plase sportage tucson mini cooper s falan da olabilir bir kaç ilgimi çeken ilan var :)

Seçeneklerin bu kadar fazla olma sebebi de bu sefer öyle aman viraj kasam çok aşk annecim falan arabası bakmıyorum. Rahat satabileceğim, piyasada fazla bulunan bi araba bakıyorum. Az yakmasını da istiyorum ayrıca.

Motor donanım konusunda da önerilerde bulunabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler herkese :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
16-17 gündür yatıyor valla araba kullanmıyorum sıkıldığımdan. İlan açmadım daha peder satarsak almam bidaha dedi uyar bana dedim bende :D

Babaların fikirler değişebiliyor, bana da bi an önce sat seçimden önce alalım dedi sattım şimdi seçimden sonrayı bekleyeceğiz diyor :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ankara OTO adlı bayi pankart asmış 61800tl den başlayan fiyatlar diye. Hurda şeysiyle birlikte bu fiyat tabi hurdayı da kendileri ayarlıyolar ama fiyata dahil mi bilmiyorum
1.4 easy donanım liste fiyatı 65 ama bazı bayiler stoktan daha uyguna veriyorlar aynen bilgim var hacım da babam sedan egea sevmedim hb daha güzel diyor. Ne yapacağımız belli değil anlayacağın:D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,849
26,158
5,720
Ankara
Marka
Skoda
1.4 easy donanım liste fiyatı 65 ama bazı bayiler stoktan daha uyguna veriyorlar aynen bilgim var hacım da babam sedan egea sevmedim hb daha güzel diyor. Ne yapacağımız belli değil anlayacağın:D
En boş egeayı al diyemem zaten kimseye lafı geçmiş söyleyim dedim sadece :D

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Focus 2.5 1.6 tdci dolu dolu titanium geldi aklıma ilk ama daha yeni araçlar varken şahsen ben tercih etmezdim heralde..

focus 3 alınabiliyor o bütçelere hatta galerici arkadaşımın galerideki bi focusa bindim, çok hoşuma gitti dedim ertesi gün satıldı :D

Başkan bir connect saralım hemen size. Biraz ticari ticari takılırsınız. :D:D:) @alfhonso

ticaret erbabı değiliz hacım sağolasın :D

ortaligi karistirma knk astrayi vericez iste yaaa, bende thp alırım belki o vasıtayla :D

araba da senle izmire geliyor mu :D

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
araba da senle izmire geliyor mu :D
Abi alicam dersen İzmire getiririm ciddi bu arada, hem arkadaşları ziyaret etmiş olurum bu vasıtayla :D
ahahahha Astra candır @alfhonso hele bir de @Sari 'nin astrasi ise iki kere alınır..
Az yakar yeteri kadar kaçar miss.. ;)
Sagolasin canim valla yatiyor suan evin arkasinda haftalardir. @mrtkap biliyor otobus kullaniyorum ya da yuruyorum :D
Adam thp alcam diye diye dolanıyor çok temiz araba biz zorluyoruz yazılım diye arabayı çıkartınca okuyacağımızdan arabayı yatırıyor :D yani kısaca kaçmaz :)
Knk okumak isteyen evin arkasina gelsin ahahahah cikartirsam babaya soyledigim lafi yutmak istemiyorum :D yoksa simdiye okumustuk coktan zaten :)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Ben bu Golf 7 hakkında konuştuğunu bilseydim, direk Golf 6 derdim. Valla en temiz tercih 1.4 tsi comfortline golf gibi duruyor. Arabayı iyice sür, volanları kroni gidiyor çabuk. Kaçırma sesi yapmasın, dikkat et. Ha bu arada, 1.6 Lancer ben de öneririm. 1.5 e göre epey geliştirdiler. LPG'ye zorlama, benzinde de kokluyor zaten. Performansı tatmin eder. Aklıma başka pek bir seçenek gelmiyor.

bonus: önerebilirim, temiz duruyor:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-dusuk-km-de-golf-7-664616830/detay

düşünürsen mantıklı bence:
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-orijinal-kia-ceed-gdi-602389883/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hatasiz-boyasiz-44000-km-674485576/detay

Son düzenleme:

godofwar

Asfalt Kurutucu
13 Mar 2019
75
113
535
Bence taleplerinize en uygun araç golf gibi duruyor. Vw sahibi olmayan insanların aksine ben golfü çok beğenirim. Kaliteli ve her anlamda üst düzey bir araca binmiş olursunuz. Ayrıca aracın yüzünün eskimemesi de cabası

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben bu Golf 7 hakkında konuştuğunu bilseydim, direk Golf 6 derdim. Valla en temiz tercih 1.4 tsi comfortline golf gibi duruyor. Arabayı iyice sür, volanları kroni gidiyor çabuk. Kaçırma sesi yapmasın, dikkat et. Ha bu arada, 1.6 Lancer ben de öneririm. 1.5 e göre epey geliştirdiler. LPG'ye zorlama, benzinde de kokluyor zaten. Performansı tatmin eder. Aklıma başka pek bir seçenek gelmiyor.

bonus: önerebilirim, temiz duruyor:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-dusuk-km-de-golf-7-664616830/detay

düşünürsen mantıklı bence:
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-orijinal-kia-ceed-gdi-602389883/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hatasiz-boyasiz-44000-km-674485576/detay
Bence taleplerinize en uygun araç golf gibi duruyor. Vw sahibi olmayan insanların aksine ben golfü çok beğenirim. Kaliteli ve her anlamda üst düzey bir araca binmiş olursunuz. Ayrıca aracın yüzünün eskimemesi de cabası

Kesinlikle golf çok daha mantıklı duruyor, 2nci eldeki gücü de çok önemli, bugün dolar bi coştu. Seçim sonrasına bilemiyorum ama şimdilik bekliyoruz bakalım teşekkür ediyorum güzel yorumlarınız için. Almaya karar verdiğimde ilk olarak 1.4 tsi golf bakacağm

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
@alfhonso baaak abi senin için çıkardım yıkadım bugün 20 günün kiri vardı ahahah

Ekli dosyalar

• 1B155A61-0D02-4DBE-AA43-C37521EE1649.jpeg
    1B155A61-0D02-4DBE-AA43-C37521EE1649.jpeg
    952.4 KB · Görüntüleme: 53
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım