En Son Ne Aldınız?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Qashqai yan ayna sinyali. duvara gecirmemle tuzla buz oldu kendileri . Ama saglam cikti Allah'tan sadece sinyal gitti . Serviste sadece sinyal 800 Tl imis. Yan sanayisi 200 civari degisiyor. Orjinalden sasmama huyum devam uzdu.

Bu arada Pulsar on camurlugun 12 milyar oldugunu ogrenmis olduk. Bakimda cok fena gecircek Nissan galiba. Mazda'yi aratcaklar.

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
A85172EE-A1FC-4059-AE07-E7BADE0EE73B.jpeg
Yarın bu beyefendiyi cillop yapmak için 2 adet 3M cam bezi.
Aynı zamanda lastik temizleme fırçası, adam’s detail spray,valet pro kimyasala dayanıklı torpido fırçası.

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Volcar Altunizadeden bir adet kazık aldım
Bakım(yag, mazot filtreleri, yag, şanzıman adaptasyonu) 1132₺
4 disk balata değişimine 3.500₺ fiyat aldım:(
Üzen bakım değil de frenler oldu disk balata önerilerinize açığım frenler dışarıda yapılacak.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Volcar Altunizadeden bir adet kazık aldım
Bakım(yag, mazot filtreleri, yag, şanzıman adaptasyonu) 1132₺
4 disk balata değişimine 3.500₺ fiyat aldım:(
Üzen bakım değil de frenler oldu disk balata önerilerinize açığım frenler dışarıda yapılacak.
Zamaninda mazda sattiklarinda banada oyle saplamislardi sagolsunlar . Arkas denizcilik durumu kotuye gidince her koldan yukleniyorlar hala galiba.

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Zamaninda mazda sattiklarinda banada oyle saplamislardi sagolsunlar . Arkas denizcilik durumu kotuye gidince her koldan yukleniyorlar hala galiba.
Aslında çoğu volvo servisinden daha ucuz fiyat çektiler ama yinede çok pahalı. İşin garibi oem volvo malzemeleri dışarıda daha da pahalı Ankarada bir yer 4500 lira sadece malzeme parası çekti.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Aslında çoğu volvo servisinden daha ucuz fiyat çektiler ama yinede çok pahalı. İşin garibi oem volvo malzemeleri dışarıda daha da pahalı Ankarada bir yer 4500 lira sadece malzeme parası çekti.
Ben mazda ya bakiyorken gidiyordum acikcasi diger servislerden daha pahaliydi o zamanlar sonra zaten sadece volvoya satmaya geri donduler sanirim.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım