95 Şahin S #TCN70

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,266
16,103
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Bu sefer kötü bir haberle karşınızdayım.Üzerinden tam 2 ay geçti konuya ekleyebilecek psikolojiyi anca yakaladım galiba.14 Ocak gecesi yaşadığımız kazadan sonra suçsuz olmamıza rağmen %100 kusurlu çıktık ve bir maceranın daha sonuna geldik.

4jo86G.jpg

Sonunda kalansa yalnızca güzel bir hatıra.

mMy5Q0.jpg

E36'dan sonra bu defteri biraz kötü kapattık sanırsam.Hakkımızda hayırlısı olsun herkese kazasız belasız sürüşler.

Çok geçmiş olsun sağlıksak bir durum yoktur inşallah

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bu sefer kötü bir haberle karşınızdayım.Üzerinden tam 2 ay geçti konuya ekleyebilecek psikolojiyi anca yakaladım galiba.14 Ocak gecesi yaşadığımız kazadan sonra suçsuz olmamıza rağmen %100 kusurlu çıktık ve bir maceranın daha sonuna geldik.

4jo86G.jpg

mMy5Q0.jpg

E36'dan sonra bu defteri biraz kötü kapattık sanırsam.Hakkımızda hayırlısı olsun herkese kazasız belasız sürüşler.
Geçmiş olsun yazık olmuş. nası bi kaza oldu da suç beklentinin tam tersi oldu

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BatuhanYildirm

Elit Apaçi
12 Ocak 2018
63
164
760
Ankara
Geçmiş olsun yazık olmuş. nası bi kaza oldu da suç beklentinin tam tersi oldu

Şöyle ki araç sağda beklerken yol ayrımı olan yerde dönüş yasakken bir an da önüme atlayarak sola dönmeye çalıştı.Takip mesafemi koruyor olmama rağmen duramadım.Yani bir nevi araç dönülmeyen yerden önüme kırdı ve daha pişkin bir şekilde sinyal verdim dursaydın gibisinden konuştu.Anladığım kadarıyla X sigorta firmasının cam işlerini yapıyorlarmış.Çokta şaşırmadım sonuca o yüzden.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Şöyle ki araç sağda beklerken yol ayrımı olan yerde dönüş yasakken bir an da önüme atlayarak sola dönmeye çalıştı.Takip mesafemi koruyor olmama rağmen duramadım.Yani bir nevi araç dönülmeyen yerden önüme kırdı ve daha pişkin bir şekilde sinyal verdim dursaydın gibisinden konuştu.Anladığım kadarıyla X sigorta firmasının cam işlerini yapıyorlarmış.Çokta şaşırmadım sonuca o yüzden.
Birebir aynı durumu daha dün yaşadım ama benim önüme atlayan sağda beklemiyordu önümde gidiyordu sağa girerken beni de yavaşlattığı için durabildim. Tekrardan çok geçmiş olsun

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Her arabada oluyor mu bilmem de anahtarın yarısı kontakta kırılan arkadaşım diğer yarısıyla kapıyı açamadığı için çay kaşığının arkasıyla açıyordu kapı kilidini. Bir de torosların basmalı yerine avuç içiyle geçirip açan arkadaşım vardı (bikaç araçta denedik sadece biri açılmamıştı arkadaşın köyündeki torosların :D )

arkadaş gözümün önünde pinpon topuyla broadway kapısı açtı 10 sn de

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford

4jo86G.jpg

mMy5Q0.jpg

Çok geçmiş olsun, insanın dünyasının yıkıldığı bir an oluyor, yaşadığımda ben de çok rahatsızlık çekmiştim fiziksel anlamda olsun ruhsal anlamda olsun.Allah beterinden esirgesin cana gelmediğine şükredelim yine de bu arada aracın toplanma ihtimali var mıydı?Yoksa astarı yüzünü mü geçerdi?
Çünkü sanki kaput, çamurluk, panel, travers, radyatör şasi düzeltme işlemlerinden sonra ayağa kalkar gibime geldi, ama bu sayılanların masrafı ne olur orasını bilemem.
Tekrardan geçmiş olsun

BatuhanYildirm

Elit Apaçi
12 Ocak 2018
63
164
760
Ankara
Çok geçmiş olsun, insanın dünyasının yıkıldığı bir an oluyor, yaşadığımda ben de çok rahatsızlık çekmiştim fiziksel anlamda olsun ruhsal anlamda olsun.Allah beterinden esirgesin cana gelmediğine şükredelim yine de bu arada aracın toplanma ihtimali var mıydı?Yoksa astarı yüzünü mü geçerdi?
Çünkü sanki kaput, çamurluk, panel, travers, radyatör şasi düzeltme işlemlerinden sonra ayağa kalkar gibime geldi, ama bu sayılanların masrafı ne olur orasını bilemem.
Tekrardan geçmiş olsun

Öncelikle çok teşekkür ederim hocam.Konuyu açtığımda da belirttiğim gibi hem yapıp hem de ekmek kazanarak biniyorum araçlara.Fakat bu işlem bana 4-7bin ₺ arasına patlayacaktı ki bu haliyle verip yürüyen bir araçla takas ettim böylesi daha mantıklıydı maalesef çünkü karbüratör bile bagaj kısmına doğru motor havuzunun dibine yatmış vaziyetteydi gerisini siz düşünün.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Çok geçmiş olsun..
Çok şükür ki sağlıksal bir problem yok ortada, Allah beterinden korusun..

DoItYourself

Takipçi
14 Mar 2019
3
2
20
Çok geçmiş olsun, bu gibi durumlarda söylenebilecek en anlamlı sözlerden ikisi "Allah daha büyüğünden korumuş" ya da "verilmiş sadakanız varmış" tır bence.

Ayrıca araç kamerasının önemi bir kere daha ortaya çıkıyor, ucuz-pahalı, sadece ön veya ön-arka fark etmez en azından sizin gördüğünüzü kayıt eden bir cihaz yeri gelir tıpkı emniyet kemeri gibi hayat kurtarır. bunu sadece maddi yönden söylemiyorum Allah korusun ölümlü bir kazada suçsuzluğu ispatlayabilmek ne kadar kıymetlidir kim bilir.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Geçmiş olsun, araç kamerası önemli :(

BatuhanYildirm

Elit Apaçi
12 Ocak 2018
63
164
760
Ankara
Çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın :/
Amin hocam cümlemizi.Teşekkür ederim.

Çok geçmiş olsun..
Çok şükür ki sağlıksal bir problem yok ortada, Allah beterinden korusun..
Çok şükür kimsenin canına bir şey olmadı mal yerine gelir inşallah,teşekkürler.

Çok geçmiş olsun, bu gibi durumlarda söylenebilecek en anlamlı sözlerden ikisi "Allah daha büyüğünden korumuş" ya da "verilmiş sadakanız varmış" tır bence.

Ayrıca araç kamerasının önemi bir kere daha ortaya çıkıyor, ucuz-pahalı, sadece ön veya ön-arka fark etmez en azından sizin gördüğünüzü kayıt eden bir cihaz yeri gelir tıpkı emniyet kemeri gibi hayat kurtarır. bunu sadece maddi yönden söylemiyorum Allah korusun ölümlü bir kazada suçsuzluğu ispatlayabilmek ne kadar kıymetlidir kim bilir.
Araç içinden fırlama söz konusu olabilirdi doğru söylüyorsunuz hocam.Araç içi kamera mevzusu bu kazadan sonra bana daha da mantıklı gelmeye başladı fakat araç içi kamera olsaydı bile bunlar kendilerini haklı çıkarırlardı maalesef.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Yazmak bile hoş değil fakat daha kötü sonuçlara sebep olabilecek potansiyelde kaza yaşamışsınız. Elbet üzücü, can sıkıcı ve atlatması zor bir durum fakat; her şeyden önce canınızın hala daha iyi olduğuna şükredip bu durumu sineye çekmek gerekli. Geçmişe bakıp can sıkmanın maalesef faydası olmuyor. Uğursuz bir yıl geçiriyoruz, ben de yakın zamanda kötü bir kaza yaparak çok ucuz yırttım. O kadar emek veriyoruz, zaman ayırıyoruz, sonucunun bu şekilde bitmesi canımızı çok sıkıyor. Fakat arabacılık bu, yolda olduğumuz sürece başımıza her şey gelebilir. Bize düşen o arabadan sağ çıkıyorsak eğer önümüze bakıp "mümkün olduğunca" tecrübeyi sindirebilmek. Tekrar geçmiş olsun.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım