Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    675

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
50 metre ötede de olsa görüş alanıma park etmek tercihimdir.
Ekran Alıntısı.JPG

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
nQZzRg.jpg

Drag yapacaz, soldakini ben sürüyorum desteklerinizi bekliyorum.
@yty lastik tabanını daha da inceltmelisin, sürtünme katsayısını azaltman gerekiyor, ayrıca lastiği biraz daha ortaya alırsan daha stabil kalkışlar yapabilirsin, böylelikle araca yükleme yaptığında çekiş problemin olmaz.Oturma haznesini yüzeysel olarak uzatıp yatarak kalkmayı dene rüzgar direncini böylelikle daha kolay kırarsın, yere alçaltmanı ve kafana kask takmanı da öneririm.Arkadan itecek olan arkadaşının da belli aralıklarla spor salonuna gidip kollarına çalışması gerek zaten kalkışı yaptıktan sonra Connect'in şansı yok.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
@yty lastik tabanını daha da inceltmelisin, sürtünme katsayısını azaltman gerekiyor, ayrıca lastiği biraz daha ortaya alırsan daha stabil kalkışlar yapabilirsin, böylelikle araca yükleme yaptığında çekiş problemin olmaz.Oturma haznesini yüzeysel olarak uzatıp yatarak kalkmayı dene rüzgar direncini böylelikle daha kolay kırarsın, yere alçaltmanı ve kafana kask takmanı da öneririm.Arkadan itecek olan arkadaşının da belli aralıklarla spor salonuna gidip kollarına çalışması gerek zaten kalkışı yaptıktan sonra Connect'in şansı yok.
Eyvallah, tavsiyeler için sağolasın.. yarış öncesi eksikleri tamamlamaya başlıyorum. 😂 Ben binersem arkadan itecek arkadaşın sağlam bir sporcu falan olması lazım ki ancak itebilsin bu işi de çözersek sıkıntı kalmadı :D

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
A4.JPG

Donanım namına bir şey yoktu ancak performansı, konforu, sürüş keyfi harikaydı, kışın kendisiyle güzel maceralar yaşamıştık, Quattro'nun -4 çekerin- ne güzel bir nimet olduğunu göstermişti defalarca, sedan bir araçta bile. Velhasıl kelam biz de güzel izler bıraktı, bundan sonra mümkün olduğu müddetçe tekrar 2 çekere dönmeyiz.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,179
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Aralarında en konforlu hangisi?
Koltuk rahatlığı yalıtım mercedes.ama amg olması nedeniyle olabilir bir tümsekten falan geçerken çok fena hissettiriyor.tümsekte falan komik ama 301.ayrıca benzinlikte benzin alırken cüzdan konforunda ise açık ara 301.
Direksiyon yumuşaklığı görüş alanı micra

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,204
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Koltuk rahatlığı yalıtım mercedes.ama amg olması nedeniyle olabilir bir tümsekten falan geçerken çok fena hissettiriyor.tümsekte falan komik ama 301.ayrıca benzinlikte benzin alırken cüzdan konforunda ise açık ara 301.
Direksiyon yumuşaklığı görüş alanı micra
Amg paketin getirdiği kaliteli yol tutuş tabi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım