Öz Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

subaruwrx

Profesör
26 Kas 2016
59
56
1,010
Halis muhlis ;)
(Espri amaçlı açıldı bunu yazmamın sebebi yanlış anlaşılmalar olduğu için)
(Amaç tebessüm ettirmek daha sonra konunun Çöp Kutusuna taşınması(gezinirken dikkatimi çekti)
Kalın salıcakla.

Son düzenleme:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,379
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Kardeş hali hazırda olan bir başlık var.İş mi koyuyosun başlığın olduğunu bile bile anlamadım.

subaruwrx

Profesör
26 Kas 2016
59
56
1,010
Espri diye parentez içinde yazmalıydım dediğiniz gibi , teşekkürler yorumunuz için düzenledim ilk mesajı.
Kalın salıcakla.:)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
images

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Halis muhlis ;)
(Espri amaçlı açıldı bunu yazmamın sebebi yanlış anlaşılmalar olduğu için)
(Amaç tebessüm ettirmek daha sonra konunun Çöp Kutusuna taşınması(gezinirken dikkatimi çekti)
Kalın salıcakla.
Çoğumuz laftan halden anlayan insanlarız. Yazılı dönen geyikler bazen yanlış anlaşılabiliyor, izahını özel mesajlarla yapıp bu yanlış anlaşılmaları çözebilirsiniz. Faydası oluyor, tavsiye ederim :)

subaruwrx

Profesör
26 Kas 2016
59
56
1,010
Çoğumuz laftan halden anlayan insanlarız. Yazılı dönen geyikler bazen yanlış anlaşılabiliyor, izahını özel mesajlarla yapıp bu yanlış anlaşılmaları çözebilirsiniz. Faydası oluyor, tavsiye ederim :)
Teşekkürler yorumunuz için Geyik başlığında paylaşılan bir konu sayesinde Çöp Kutusu bölümünü gördüm, genelde en populerlerin çakması olur bildiğiniz üzere videoları beklerken sıkıntıdan açtım. Belki tebessüm ettirir birkaç kişiyi şu günlerde diye yanlış anlaşılması üzmedi değil.:oops: İyi akşamlar:)
Edit:Konuyu şikayet ettim, çöp kutusuna taşınması için.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım