OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

mgdedeoglu
mgdedeoglu
İstanbul'a gel bir de :D
Cenk
Cenk
Gectigimiz 3 hafta boyunca haftasonlari geldim ama bu hafta ayri bir rutubetli farkindayim. Vallahi eziyet insan oturdugu yerde terliyor :)
Cagdas Cag
Cagdas Cag
İşte bu yüzden en sevdiğim mevsim Kıştır. Kış>Yaz
Cenk
Cenk
Bayılırım kışa. Üşüyünce ısınmanın yolu oluyor da rutubetli sıcak yaz günlerinde serinlemenin pek bir yolu olmuyor :)
Cagdas Cag
Cagdas Cag
Hay yaşa hocam :) Aynı kafadayız. Kışın üşüyünce kat kat giyinirsin de yazın bunalınca çıplak dolaşamazsın sokakta :D
Cenk
Cenk
Çıplak dolaşsan bile bir faydası olmaz, insan oturduğu yerde damla damla terliyor. Hele yorucu bir iş falan yapıyorsan Allah yardımcın olsun :)
alfhonso
alfhonso
rutubetli şehirleri terkedin :p
Cenk
Cenk
Östersund'a gidelim İsveç'te kuzey kutbuna yakın mis gibi orman içinde bir kent. Huzurlu, sakin, temiz havası bol :))
alfhonso
alfhonso
tek seferde yazdıysan sana helal olsun :/
Cenk
Cenk
Yazdım vallahi.. Oturma izni verirlerse bizi elemiş olmalarını bile unutabilirim :))
alfhonso
alfhonso
ya ben soğuk iklim sevmiyorum... ibiza avustralya ispanya portekiz falanolur bana :D
Cenk
Cenk
Tamam Güney ABD'de Arjantin olabilir. Buenos Aires şehri iyidir mesela en düşük sıcaklık 9, en yüksek sıcaklık 23 olarak ölçülmüş. Mis gibi işte :))
alfhonso
alfhonso
arjantinde olur bak severim :D uruguay da olur
Cenk
Cenk
Çok güzel hayaller bunlar :D
alfhonso
alfhonso
he ya guantanamo cezaevine tayin yazamıyorum :D
Cenk
Cenk
Karıştırıp işkenceye alırlar seni hocam aman kalsın :)
alfhonso
alfhonso
beycuma cezaevini merkeze ereğliye falan taşımıyolar mı yav :D
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım