Cenk
Beğeni puanı
45,653

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Özelleştirme ayağına temeli 1933'lere dayanan şeker fabrikalarımızın 14 tanesi satılıyor. Bakalım hangi yabancı devlet bizim olanı alacak.
    Bu cocuk istismari ve tecavuz konularini duydukca insanligmdan utanir hale geldim. Haberi gordugumde basimi kaldirip bakamiyorum utancimdan.
    bt
    bt
    Bizim utanmamız görülen zararları telafi edecek olsa hep beraber utanalım ama yok işte. Ancak üzülebiliyor insan. Daha hiçbir haber kaynağında tamamlayamadım haberi. En ağır cezayı vermek bile insanların içini soğutmaz, öyle bir kepazelik.
    Cenk
    Cenk
    Her türlü suçu öyle ya da böyle tartışabiliyorsun ama buna dair insan tek kelime edemiyor. Biz insanlık olarak ne yorum yapabiliyoruz ne de içimizi soğutacak bir ceza verebiliyoruz maalesef. İnşaallah öldüklerinde karşılığını alırlar.
    Yaz dostum, kimse göçmez bu dünyadan malı ile.. Ölüm yıl dönümünde Allah rahmet eylesin Barış Manço. Yerin çok başkaydı..
    bt
    bt
    Bu sanatçıların değerleri yıllar geçtikçe daha iyi anlaşılıyor. Barış Manço, sağlığında da kıymet gören şanslılardandı.
    Cenk
    Cenk
    En çok sevindiğimde budur. Dediğin gibi Barış Abi sağlığında da çok kıymet görürdü. Özellikle bizim neslin çocukluğu, gençliği onun şarkıları ve programlarıyla geçtiği için, onunla büyüdüğümüz için çok şanslıyız.
    Doğum günün kutlu olsun abi, nice Focus'lu senelere :)
    Cenk
    Cenk
    Allah razı olsun kardeşim çok teşekkür ederim :) Allah sana da en güzelinden bir Rs nasip etsin inşaallah :)
    9 yaşındaki bir çocuğun nasıl eğitim alması gerektiğini tartışacakken ne zaman evlendirileceğini tartışıyoruz. İlk emir evlen değil, oku'dur
    Karninizi doyurmaktan ziyade, öldürme güdünüzü tatmin etmek ve eglenmek icin hayvanlari avlamayin. Bu tur bir avcilik spor degil caniliktir.
    Samed M.
    Samed M.
    Balıkçılık dışında avlanmaya karşıyım. Balıkçılık da kuralına göre yapılmalı, doğanın dengesini bozmadan.
    Eline her tüfek alan keko avlanmaya gidiyor. İlk çağda değiliz avcılık ve toplayıcılıkla beslenelim. Amaçları ego tatmin etmek.
    Cenk
    Cenk
    Bir de hayvanları öldürüp önünde gülerek fotoğraf çektiriyorlar. Doğada öldürmek eylemi ya kendini savunmak için ya da karnını doyurmak için yapılır. İnsan dışında hiç bir canlı eğlence olsun diye bir başka canlıyı öldürmüyor. Çok sinirleniyorum..
    Ehliyetlerini yenilemeyenler Ocak ayına kadar halletmeye çalışırsa iyi olur. Ocak'tan sonra bu iş Nüfus Müd. verilecekmiş ki daha zor olur.
    lozlevent
    lozlevent
    Aynı şekilde pasaportta geçecek diye biliyorum. Kimlik için neler yaşandığını az çok teyzemden biliyorum(kendisi nüfus müdürlüğünde)
    Cenk
    Cenk
    Ben hem nüfus hem de ehliyet için evrakları verdim. Ama nüfus müd. işler biraz daha ağır yürüyebiliyor. Aynı anda nüfus kağıdı değişim işlemleriyle de uğraştıkları için ehliyeti sıkıştırmaya gerek yok. Emniyetten almak lazım ocak'a kadar.
    Intihar eden neden cehennemliktir ? sorusu ne kadar salak bir soru. Bos kagit verip sinavdan erken ciktiginda neden 100 almadim diyor musun?
    At
    At
    Kaderinde intihar edeceğinin olması bana çok saçma geliyor yav
    Cenk
    Cenk
    Allah intihar gibi mevzularda kadere müdahale etmiyor, sadece insana verdiği o özgür iradeyle dünyada ne işler yapacağını biliyor hepsi bu. Allah Kuran'da demiş; Biz her kulun kaderini onun çabasına bağlı kıldık diye. Yani Allah benim kaderime intihar yazdı bende o yüzden intihar ettim gibi bir durum yok kardeşim.
    E
    Erhan Tekin
    Bunlara ek olarak intihar etmek Allah'tan umudunu kesmektir,Allah'a şirk koşmak onun herşeye kudretinin yettiğine inanmamaktır.Ayrıca hayır ve şerrin Allah'tan geldiğinin hepsinin bir imtihan biçimi olduğunu bilmek gerekir.
    Beyler, Fiat Egea C segment değil, B segment bir otomobildir. Tavsiye verirken bunu bilirsek insanları yanlış yönlendirmemiş oluruz.
    Cenk
    Cenk
    Ona bakilirsa mondeo ps sanziman 500 nm torka kadar dayanimli ve bir zamanlar volvonun ust siniflarinda kullanilan sanzimanlarla ayni. Mondeo'daki arka susp. e sinifi jaguar xf'de bile var. Ortak parca ve ozellik kullanimi normal bir sey.
    G
    GARAJ TV
    Tabiki de ortak parça olabilir. Ama fiat gidip 1.6 dizel ucuz b sınıfı aile aracına daha güçsüz bir şanzıman da koyabilirdi. Hem parçadan kazanırdı hem de maliyetten. Şuan söylenene göre torka dayanıklı en sağlam kuru tip çift kavrama.
    Cenk
    Cenk
    Zaten bu arac benim icin b sinifinin lideridir. Ortak ozellik ve parca kullanimini da zaten destekliyorum hatta bu sanzimani koyduklari icin helal olsun bile diyorum. Daha da fazlasini tum markalar icin bekliyorum.
    Man Adası in ayakkabı kutuları out.. Doymadılar çalıp çırpmaya.
    maximaorhan
    maximaorhan
    alkıııııışşşş şak şak şak şak asdjaksdsd
    bt
    bt
    O değil de, tam kutu açılışı sırasında TRT jenerik menerik girmiş yemiş bütün olayı. Ya sen var mısın yok musun yarışması mısın ya aljklsşds
    Cenk
    Cenk
    TRT'nin mevzusu tam bir rezillik zaten. Kendilerini küçük düşürmekten başka bir şey değil. Ama şu TRT için faturalar aracılığıyla zorla bizden vergi alıyorlar ya acayip zoruma gidiyor. Haram zıkkım olsun hepsine.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım