OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

bt
bt
Saakiiin... Yağın numarasını değiştirirken gerilmek gerek, markasını değil. :)
bt
bt
Şimdi hep Mobil ve Motul iyi diyoruz da, eğer arabanın Motul'u beğenmediğini hissedersen markaya bağımlı kalma. Ya eski yağına dön, ya da Mobil filan dene. Ben Motul beğenmeyen motor duymadım ama olur mu olur =)
FurkanKarka
FurkanKarka
İstemsiz bir heyecan oldu harbiden, anlık bir panik hali.. :) 216.000’e gelen aracımın faturalarında ve yağ kartlarında ağırlıklı olarak Castrol, nadir olaraktan Elf yazıyor. Başka marka yok resmen. Ondan heyecan yaptım hocam :D
FurkanKarka
FurkanKarka
Ama şu sözün rahatlattı: “Yağın numarasını değiştirirken gerilmek gerek, markasını değil.“ :)

Eğer sen de duymadıysan, Motul’u beğenmeme gibi bir lüksü yok motorun. Beğenmezse terbiyesizlik eder artık. Çok merak ediyorum bakalım nasıl bir hissiyat olacak. Castrol’un belli zamanlarda sesli çalıştığını söylemiştim. Yeni markalar yeni heyecanlar :)
At
At
Genelde biri Castrolde başka bi yağa geçince hafif eksiltebilir eksiltirse heycan yapmayın :)
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım