Önümüz kış: 225/35 R19

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,060
4,344
4,220
varsova
Marka
Porsche
Kis lastigi alanlari ciddi ciddi anlamiyorum :D kis lastigi alinca her turlu yere girer cikar durumu da anlasilmamali. Arabayi karda kista tehlikeye atmak var yolda kalmak var vs vs verirsin taksine 3 5 kafan rahat olur ya. 8 senedir 4 mevsim kullaniyorum cidden anlamiyorum ya :D
polonyaya gel anlarsin kislik lastik niye var :) niye para veriyoruz :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
PS 4S i boynuma dolayıp resim atcam buraya :D lastikçi resimlerini attı, nefesim kesildi.
4S zaten direkt üst seviye bir perf. lastiği. Hasta olmamak elde değil. Yalnız daha önce Ts 860 deneyimin yoksa onu da beğenebileceğini düşünüyorum. Kış lastiği olmasına rağmen bazı yaz lastiklerinden bile iyi.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
4S zaten direkt üst seviye bir perf. lastiği. Hasta olmamak elde değil. Yalnız daha önce Ts 860 deneyimin yoksa onu da beğenebileceğini düşünüyorum. Kış lastiği olmasına rağmen bazı yaz lastiklerinden bile iyi.
Kcdlfkflf ikimizde de eskiden ts850 vardı, kesinlikle aynı fikirdeyim :D :D

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Kis lastigi alanlari ciddi ciddi anlamiyorum :D kis lastigi alinca her turlu yere girer cikar durumu da anlasilmamali. Arabayi karda kista tehlikeye atmak var yolda kalmak var vs vs verirsin taksine 3 5 kafan rahat olur ya. 8 senedir 4 mevsim kullaniyorum cidden anlamiyorum ya :D
Abi 4 mevsim lastik alicak bu kardeşine yardımcı olmak ister misin :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım