İç aksam temizliği

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
O biraz da benim eksikligim. Adama guvenip sorgusuz sualsiz okumadan aldik..
Suni deri icin ayrica bir onerin var mi ?
Yok hocam, Spritz iş görür suni deride de. Kullanmıştım ben zamanında da suni deride de hakiki deri gibi yağ olayı var mı pek bilemiyorum ama onu. Öyle bir durum varsa deri bakım sütü de kullanmak lazım.

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
hocam sonax'ın o bahsettiğiniz ürünün arabaya ben pek bir faydasını göremedim. dahada matlaştırıyor gibi plastik aksamda.ztn çok parlakda sevmem gerçi. kumaş koltuklar içinse valet proyu öneririm. benim araçta hiç çıkmayan bir leke vardı onu çıkardı. sonrada halı yıkama makinesine ekleyip yıkadım. benim araba zaten temizdi o leke dışında ama babamın arabasını resmen before-afterlık oldu. koltuklar şuanda ilk günkü gibi duruyor.
Valet öneriyorlar ama hiç kullanmadım. Sonax'ı kol dayama, ön konsoldaki yumuşak yerler ve arada koltuklardaki hafif lekeler için kullandım biraz bekletince lekeyi söküyor. Sert plastikteki lekeler genelde yapışınca çok zor çıkıyor onun için Loc ya da Aspirin gibi daha sert çözücüler kullanılması lazım.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Yok hocam, Spritz iş görür suni deride de. Kullanmıştım ben zamanında da suni deride de hakiki deri gibi yağ olayı var mı pek bilemiyorum ama onu. Öyle bir durum varsa deri bakım sütü de kullanmak lazım.

Sunide yag olayi yok. Tesekkurler.. Spiritz ile yola devam oyleyse

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Beyler iç mekan için spritz mi yoksa auto finesse total mı önerirsiniz..Anladığım kadarıyla hemen hemen aynı ürünler, ancak illa ki farklılıkları vardır. Spritz'in okuduğum kadarıyla koruyuculuğu biraz daha ön plana çıkıyor, total biraz daha temizlemeye yönelik. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
@kenblock @fksarall @cdogu

Son düzenleme:

cdogu

Profesör
20 Eyl 2016
109
359
1,835
Beyler iç mekan için spritz mi yoksa auto finesse total mı önerirsiniz..Anladığım kadarıyla hemen hemen aynı ürünler, ancak illa ki farklılıkları vardır. Spritz'in okuduğum kadarıyla koruyuculuğu biraz daha ön plana çıkıyor, total biraz daha temizlemeye yönelik. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Ben plastik aksam hafif temizlik işlerinde spritz kullanıyorum. Total kullanmadım. Spritzin bıraktığı güzel mat görüntü hoşuma gidiyor gayet. Kokusu da fena değil

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Total'ı ben de kullanmadım ama o biraz daha apc kafasında, kumaş temizliği falan da yapabiliyor. Spritz ise plastik aksam temizliği ve koruması için daha çok.

Bir ürün alayım her şeyi temizleyeyim dersen Total al geç hocam.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım