İstanbul Park Pist Günleri Tarihleri Açıklanmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
ya ben bi kere hata yapıp girdim piste 100 girişe verdim 20 kask 50 yakıt 20 otopark...
20 dakika lastiklerimi mahvettim ve çıktım 0 keyif ya hani her virajda full kahkaha atarak sürdüğüm fiestamla keyif almadan gazladığım yer pst oldu, aslında ist park benim gibi arabası olanlar yani normal arabalar için fazla geliyor, körfeze çıkmak lazım hem daha çok kayar hem düşük torkumu daha iyi kullanabilirim, supercar lar için veya f1 için uygun istpark
Ne bu şiddet bu celal? burdan çıkardım.

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
pohpohlanmaya bu kadar alıştıktan sonra en ufak eleştri ağır gelir adama.
Diğer forumları da takip ediyorum. Bırak bir seansı bütün sezonu aynı lastikle tamamlayan adam var. Onlara yol zımpara değil mi...
Kendimizi ve arabamızı bu kadar ilahlaştırmaya gerek yok.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
pohpohlanmaya bu kadar alıştıktan sonra en ufak eleştri ağır gelir adama.
Diğer forumları da takip ediyorum. Bırak bir seansı bütün sezonu aynı lastikle tamamlayan adam var. Onlara yol zımpara değil mi...
Kendimizi ve arabamızı bu kadar ilahlaştırmaya gerek yok.
ya kardeş senin canın sıkılıyor galiba ne yazdığımı oku ne arabam ne kendim hakkında en ufak bir şey demedim kendi kıçından uydurup kendi kıçınla tartışıyorsun benimle iletişimini kes lütfen bu tarz kalitesiz muhabbetlerle işim yok

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
önden kaydığını kabul etmiyorsun daha ne diyeceksin?
muhabbetin kalitesini düşüren sensin. Kullandığın kelimelere bak.

Son düzenleme:

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
önden kaydığını itiraf etmiyorsun daha ne?
muhabbetin kalitesini düşüren sensin. Kullandığın kelimelere bak.
yahu önden kaymayan bir araba için neden önden kayıyor diyeyim kardeş?
bu araba pistte önden kaysa önden kaydı derim ben 2 senedir tanesi 90 lira olan yaz lastiği kullanıyorum 1 defa piste çıktım ve 2 seferde kış gördü bu lastik merak etme tek piste girişte lastik bitmez
yani tartıştığın ve konusunu açtığın muhabbet o kadar saçma ve kalitesiz ki amacın ne veya canını sıkan ne cidden fark edemiyorum

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
yahu önden kaymayan bir araba için neden önden kayıyor diyeyim kardeş?
bu araba pistte önden kaysa önden kaydı derim ben 2 senedir tanesi 90 lira olan yaz lastiği kullanıyorum 1 defa piste çıktım ve 2 seferde kış gördü bu lastik merak etme tek piste girişte lastik bitmez
yani tartıştığın ve konusunu açtığın muhabbet o kadar saçma ve kalitesiz ki amacın ne veya canını sıkan ne cidden fark edemiyorum
Bütün arabalar viraja hızlı girince önden kayar. İster lada samara olsun, ister 458 speciale, ister mx-5. farketmez.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
ya ben bi kere hata yapıp girdim piste 100 girişe verdim 20 kask 50 yakıt 20 otopark...
20 dakika lastiklerimi mahvettim ve çıktım 0 keyif ya hani her virajda full kahkaha atarak sürdüğüm fiestamla keyif almadan gazladığım yer pst oldu, aslında ist park benim gibi arabası olanlar yani normal arabalar için fazla geliyor, körfeze çıkmak lazım hem daha çok kayar hem düşük torkumu daha iyi kullanabilirim, supercar lar için veya f1 için uygun istpark

Istanbul parktan bende haz etmiyorumda yapmadi olmasin. Cikip girsemde olacagi piste hypermilingden normal suruse cikmak olcak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım