İZMİR / Aliağa'dan Herkese selam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
Merhaba,

Ad-Soyad: Uğur TAMER
İZMİR / Aliağa'da ikamet etmekteyim. Opel Astra J 1.3 CDTİ aracım var ve kendisiyle ilgili işlemler yapmayı çok seviyorum. Detaylı temizlik işlemleri son dönemdeki en büyük hobim olup bu konuda kendimi geliştirebilmek amacıyla foruma üye oldum.

Herkese iyi forumlar dilerim...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Merhaba Uğur bey, hoşgeldiniz.

Detaylı temizlik konusunda ki gibi güzel anlatımınızla aracınızı garaj bölümü altında bizimle paylaşabilirseniz merak edenler ve almayı düşünenler için mükemmel olacaktır :) İyi forumlar.

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
Merhaba Uğur bey, hoşgeldiniz.

Detaylı temizlik konusunda ki gibi güzel anlatımınızla aracınızı garaj bölümü altında bizimle paylaşabilirseniz merak edenler ve almayı düşünenler için mükemmel olacaktır :) İyi forumlar.

Teşekkür ederim hoşbuldum.

araç incelemekten pek anlamam ama bu konuda da elimden geldiğince bir konu hazırlayacağım. Çektiğim videolardan bir tanesinde Sinan reise diss atmayı planlıyordum hep güçlü arabaları çekiyorsun bir kerede 1.3cdti astra j çekelim diye. du bakalım konudan diss atarım bende :)

Sinan reis 0-100 3 gün ;)

Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim..

Teşekkür ederim hoşbuldum.

Hoş geldiniz. Detailing konusunda foruma hareket katacağınızı umuyorum :D
İyi forumlar

Teşekkür ederim hoşbuldum. bu aralar en büyük keyif aldığım olaydır kendileri. detaylı temizlik konusunda kendi çapımda büyük bir stok yaptım video çekebilmek için. en ufak boş vaktimi detaylı temizlik videoları izleyerek geçiriyorum :) son birkaç siparişim kaldı onları da tamamlayayım öyle dandik fırçalarla işim olmayacak ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım