KAPALI 0 Araç alırken hangisi almalıyım 200.000 e kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

servan3434

Senkromeççi
9 Haz 2018
4
1
95
0 araç almak istiyorum fakat fazl değer kaybı yaşamadan hangi aracı önerirsiniz üst limiz 200 -210 civarı . Bmw 2 serisi coupe 2 kapılı sizce Zarar ettirmi tutulmuyor gibi fikriniz nedir

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
avrupada baya tuttu 2 serisi , yollarda baya goruyorum

Abi bura Türkiye, emin ol her konuda istisnasız Avrupa’dan çok farklıyız, AB ye o yüzden giremiyoruz :D

Konu sahibi @servan3434 arkada gelirseeek, geçen hafta Audi A4 kalmıştı, 2017c 207 ye bırakıyolardı, bir türkiyedeki birkaç audi bayisini telefonla arayıp fiyat alın, fiyatlar çok değişiyor emin olun.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Hocam madem o paraları veriyorsun, temiz 2.20d 3.20d kovala. Sıfır alıcam diye kumaşlı saçma sapan içi bej dışı beyaz 3 F30a para verme.

Edit, yola başlangıç güzel hiç öyle audi falan kovalama bence :D A6dan öncesi photoshoplu vw...

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
A3 sedanda karar kıldım parlement mavisi hoşuma gtti
Hocam A4 1.4 TFSI Dynamic boş paket pazarlikla 200 e gelmesi lazim A4 icin konustugunuz bayiyle veya baska bir bayi ile konuşun isterseniz.

Yukarilarda A Serisi denmiş. Yeni A baya iyi oldu lakin boş fiyatı en iyi ihtimalle 185 civarı olacak (bilgi sağlam) boş donanımla o aracın pek bir albenisi olmaz doldurunca da fiyatı 250 lere geleceği için onu eleyim derim.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Simdi biraz inceledim de arabayi baya begendim, benzinli motor da 1.4 161hp + cift kavrama o da guzel.
Yalniz bu eski A’da arkalar torsiyondu, yenisinde de oyle mi ?
Hâlâ Torsiyon var Ama motora göre bağımsız lar da geliyor. Yeni nesilde torsiyon da baya geliştirme var eskisi baya bi dalga mezesi olunca derslerine iyi çalışmışlar bu sefer :D.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Eğer hala o dandik çift kavramayı kullanıyolarsa alsın münasip bir yerine taksın o şanzımanı sevgili mercedes.
Aynen hala 7 DCT kullanıyorlar ama muhakkak güncellemeler yapmışlardır kalibrasyonda ve bazı komponentlerde. Acikcasi ozellikle 2.0 modellerde 9G-Tronic beklerdim ama haklilik paylari yok değil 180 kilo şanzıman mı olur arkadaş 1.0 TSI 82kg :D:D:D.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Audinin liste fiyatlarına takılmayın ... çok ciddi indirim yapılabiliyor..
A3 için niyet varsa bence 1.0 TFSI değerlendirilmeli... 130 küsür lara alınabiliyor halen ... dediğim gibi listesine takılmayın ...
A3 1.0 TFSI o rakama alınabiliyorken .. çok dolu olmayan bir A4 de alınabilir diye düşünüyorum ..

Diğer alternatiflere gelince...
Her ne kadar 200k bile artık çok büyük bir para olmadığı için (piyasa koşullarına göre... yoksa büyük para, kızmayın:) ) bence o paranın hakkı bir şekilde BMW, Mercedes veya Audi olmalı .. bunlar zaten 2nci el de de sizi üzmez... hiç olmadı temiz bir C serisi veya tertemiz bir 3 serisi tercih edilmeli diye düşünüyor... evet etrafta var bu araçlardan bolca, ama kötü araçlar değiller malumunuz üzere ..

He eğer hiç bir şekilde A4 alınmıyor, ikinci el de kabul görmüyorsa bence o parayı BMW 1, Mercedes A veya benzeri araçlara gömmek yerine, VW grubundan bir D segmenti seçilir ve oradan yürünür... hiç te ayıp olmaz :) Ayıp bu döviz kurunda, bu vergiler de :)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,078
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
200 bin az para degil, Turkiyedeyki ikinci eli, servislerin ilgisi alakasi, parca/ bakim fiyatlari konusunda bilgim yok, genel konusacam, arka koltukta birileri oturmayacaksa, gidipte D segmeni almak yerine dolu dolu bir C segmenti alin bence.. Hem arac bos olmaz istediginiz opsiyonlarla donatirsiniz yada daha guclu motorla alirsiniz hemde park kolayligi daha genc dinamik durmasi acisindan tercihimdir.. Tabi herkesin gorusune saygim var.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
200 bin az para degil, Turkiyedeyki ikinci eli, servislerin ilgisi alakasi, parca/ bakim fiyatlari konusunda bilgim yok, genel konusacam, arka koltukta birileri oturmayacaksa, gidipte D segmeni almak yerine dolu dolu bir C segmenti alin bence.. Hem arac bos olmaz istediginiz opsiyonlarla donatirsiniz yada daha guclu motorla alirsiniz hemde park kolayligi daha genc dinamik durmasi acisindan tercihimdir.. Tabi herkesin gorusune saygim var.

Çok güzel diyosun da abi ikinci elde opsiyonlu araba para etmiyor.

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
Baslik sahibi arkadas kusura bakmasin ama bana hala inandirici gelmiyor sifir araba alimi.ben o paraya 2.el d segmenti araba alir kalaniylada 2+1 ev yada tarla alirdim.fiyatlarin buladar ucuk olmasi hala trajikomik.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Baslik sahibi arkadas kusura bakmasin ama bana hala inandirici gelmiyor sifir araba alimi.ben o paraya 2.el d segmenti araba alir kalaniylada 2+1 ev yada tarla alirdim.fiyatlarin buladar ucuk olmasi hala trajikomik.
asıl trajikomik olan 200 bin liraya da istediği arabayı alamıyor insanlar.. 5 sene önce yeni bir sayfa demekti 200 bin lira. yeni ev yeni araba hatta yeni iş bile kurardın bunlara ek olarak

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Valla bizde passat vardı 2016 tdi highline dsg,şuanda varda yarın satıyoruz 170e çok temizini bulursun gidip 200binlere c segmenti sakın alma sürüş keyfi istiyosan donanım istiyosan passat al,bana kalsa ben 200e 318i alırık veya temiz bi 320d alırım 30bin kmde vardır,a3 felan girme o işlere yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım