KAPALI 0 KM Fiat Fiorino 1.4 Alınır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Arkadaşlar selamlar,
Amcama araç bakıyoruz Fiorino fiyatıyla dikkatimizi çekti. 43 bin liste fiyatı var. Daha pazarlık falan yapılmadı arabayı araştırıyoruz. Alınırsa en boş donanım alınacak. Ve donanım yönünden sıkıntı yok öyle bir beklenti yok yani. Merak ettiğim bu motor kaç yakar, sıkıntı yaratır mı? Ve bu araba bu paraya değer mi?
(Yılda taş çatlasın 10 bin km yapılır.)

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Yılda 10 bin km yapmayacaksa 10.000 Tl dizel için fazla para vermeye gerek yok gibi duruyor ama 1.4 77 hp çok iyi bir motor değil,yüklü mü kullanılacak genelde birde lpg düşünülünüyor mu yakıt olarak bildiğim kadrıyla 7-7.5 litre yakar bu değerlede zaten benzinli araçlar için gayet iyi

Son düzenleme:

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
merhaba ben size önerimi söyleyeyim eger yılda 10k yı geçmiyorsanız bence lpgye gerek yok malum son lpg zamlarından sonra eskisi gibi lpg nin tasarrufa etkisi olmadığını düşünüyorum
Hocam şuan LPG sorun değil zaten. Önemli olan doğru arabayı bulmak. :D 2.el piyasası malum çok kirli. Sıfır olarak da en uygun bu var açıkçası.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Üstelik 30 bin TL 20 ay %0 faizle veriyor Fiat bu arabayı onuda hesaba katın derim.ayriyeten 0km Dacia Sandero 1.0 sce 0km bayi 45 e veriyor onuda düşünün derim.ne olduğu belirsiz ,çok şey yaşamış araclar bile 30-40 tan assagi satilmiyorsa gayet mantıklı olur her açıdan.tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım