07 Mayıs Opel Bursa Team Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Herkese merhaba...Küfür etmesem de küfür gibi algılandığımın haftası Türkiye çapında; üyesi olduğum Opel Bursa Team koordinatörlüğünde, toplantıdan kareleri sizlerle paylaşmak istiyorum..Yerel ve şehir dışından olmak üzere 180 den fazla araç ,250 den fazla katılımcı ve Opel Bursa Team ev sahipliği ile gerçekleşen buluşmada, Temsilci bazında Bursa Mercedes Grubu, İzmit Opel Grubu, Ankara Opel Grubu ve diğer illerden, bireysel veya grup olarak katılım sağlanarak festival tadında Bursa'nın yeşilinde bir organizasyon gerçekleşti. Eşine az rastlanır bir çapta ve beklentinin üzerinde olan katılım, adminlerde tatlı streslere yol açsa da hiç bir vukuat olmadan herkes memnun olarak günün sonunu getirdiler. Yıllandıkça şarap misali kıymetlenen Klasik opeller ve mütevazi sahipleri yanında, son dönemin popüler opelleri, her sokak ya da otoparkta görülmeyecek seviyede opeller, ayrıca çekiliş ve 90 çeşit kahvaltı menüsü ile gün içinde renkli kareler oluşturuldu.. Buluşmada; , yardımlarını esirgemeyen sponsorlara, bugüne vakit ayırarak gerek şehir içi gerekse şehir dışından katılım sağlayan duyarlı dostlara ve emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyor, daha da iyi ama birlikte olmak üzere nice buluşmalara vesile olması diliyoruz... ·

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bende 2 sene önce insigniateam küçük çaplı bir buluşmasına gitmiştim. Arabalar değişse de dostluklar kalıyor cidden keşke katılabilseydim diyorum malatya ve çevresinde de düzenlersiniz inşallah :)

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,066
3,046
4,070
26
Gözüm şöyle temiz, oynanmamış Vectra A-B aradı ama maalesef.
Bende aradım malesef.Şu Vectra A'lara çektirmedikleri kalmıyor.Yok jant takıyorlar,yok far takıyorlar,yazık ediyorlar,bizde LPG hariç oynanmamışı var,nesini beğenmiyorlar anlayamıyorum şu arabanın.Gül gibi araba işte bıraksalar da stock kalsa keşke :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım