mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Selamlar halihazırda kullandığımız 2016 4wd 1.6 i-dtec CR-V’yi kiralama opsiyonu pahalı geldiğinden dolayı yeni bi araç arayışındayız tercihen 1.6 dizel otomatik sorunsuz ve güzel bi araç arayışındayız. Önerilerinizi bekliyorum

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Tercihlerinize uygun Nissan X Trail ve Peugeot 3008 geliyor aklıma. Dolu bir 3008 güzel bir tercih olabilir ancak kronik bir problemi varmdır bilmiyorum.
X trail elektronik problemlerle doluymuş elendi 3008’de 4wd i dtecten sonra hantal kalacağı için kafadan gitti.İki araç arasında sayılırız 1.6 crdi Tucson 4wd otomatik ve Cherokee dizel oto bu ikisi hakkında herhangi bi görüşünüz varsa alırız

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
X trail elektronik problemlerle doluymuş elendi 3008’de 4wd i dtecten sonra hantal kalacağı için kafadan gitti.İki araç arasında sayılırız 1.6 crdi Tucson 4wd otomatik ve Cherokee dizel oto bu ikisi hakkında herhangi bi görüşünüz varsa alırız
Tucson çok sevdiğim bir araçtır, @Onay Kalkan 'da benzinli olanı vardı genel malzeme kalitesi vs. oldukça iyi.
Cherokee'de 2.0 has bir jip olmasından dolayı tercih edebilirdim, arazi performansında dayanıklılıkta daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Ancak bakım maliyetleri yedek parça konusunda üzebilir jeep.

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
3008 eğer hantal ise dizel Tucson çok daha hantaldır çünkü ağır. Yeni kasa Compass aslında gayet güzel bir tercih olur
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-compass-30.000tl-15ay-0-faiz-644092390/detay
185 e bayi çıkışlı fiyatı iyi opsiyon olarak dolu değil lakin sahibinden de opsiyonlarıyla tam dolu hali var onu da link olarak bırakıyorum 15 20.000 tl harcayarak aynı görünüme getirebilirsiniz
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-0-km-jeep-compas-664170225/detay
Yada bu ilan için bayiyi de arayın derim ciddi indirim yapabilirler iyi bir ödeme planı sunabilirler

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
3-4 gün önce alfa bayisini gezerken compass ın içine bindim direksiyon,koltuklar,orta konsol ilk intiba olarak fiyatının çok çok aşağısında hatta vasat hissettirdi bana.
Aynı şekil pejo 3008 içine bindim bariz şekilde daha elit geldi.
X trail 2 yakınım kullanıyordu ikisi de elektronik arızalardan şikayetçi. beyinsel arızalar çıkarıyor demişlerdi. hatta biri satıp 3008 aldı memnun şimdilik. Etrafta da bolca görüyorum dıştan da hafif range rover evoque andırıyor aradığınız fiyatlara donanımlı sıfır dizel otm bulunabiliyorsa düşünün bence.

yehanohaa

Profesör
16 Eyl 2016
104
203
1,185
Zevk meselesi bana göre de ceed 90 dan 1 kuruş yukarı etmez. Manuel seçeneği olan her otomobili manuel alırım
3-4 gün önce alfa bayisini gezerken compass ın içine bindim direksiyon,koltuklar,orta konsol ilk intiba olarak fiyatının çok çok aşağısında hatta vasat hissettirdi bana.
Aynı şekil pejo 3008 içine bindim bariz şekilde daha elit geldi.
X trail 2 yakınım kullanıyordu ikisi de elektronik arızalardan şikayetçi. beyinsel arızalar çıkarıyor demişlerdi. hatta biri satıp 3008 aldı memnun şimdilik. Etrafta da bolca görüyorum dıştan da hafif range rover evoque andırıyor aradığınız fiyatlara donanımlı sıfır dizel otm bulunabiliyorsa düşünün bence.
pardon sportage diyecektim

Baremo

Senkromeççi
18 Mar 2019
20
35
70
İstanbul
Marka
Audi
Merhabalar,

Bende aynı aralıkta arayış içerisindeyim. aşağıdaki alternatifte bence hiç fena değil.
arkadaşların tavsiyelerindeki Xtrail - 3008 dolu olanlara baktım ama fiyatlar 230'larda.

Seat Ateca Excellence 1.6TDİ DSG 183bin TL bayilerde. (sunroof dahil)
+Lansman paket olanları var, 192-193 bin TL
Yada
+virtual pedal+park asist paketli olanlar aynı fiyatta.

Lansman Paket: Beats ses sistemi, elektrikli koltuk, koltuk ısıtma, ısıtmalı silecek/far suyu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım