185 70 14 Lastik Önerileri

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
600
959
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Babalar günü için hediye lastik almak istiyorum,ölçü 185 70 14 iyi lastik bulamadım.
EGP2 arıyorum galiba yok önerisi olan var mı?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,224
45,816
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Babalar günü için hediye lastik almak istiyorum,ölçü 185 70 14 iyi lastik bulamadım.
O ebatta Goodyear cephesinde efficientgrip compact var ama pek önermem.

İyi bir şey istiyorsanız Conti ultra contact

veya bulabilirseniz bridgestone T005

Biraz daha bütçe dostu olsun derseniz
Falken ziex 310 ecorun
Hankook Kingergy eco 2 K435

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,028
7
51,358
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Gözün kapalı aşağıdaki lastiği alabilirsin. Ben bir set 70 yanağı taze bitirdim. Daha doğrusu balans yaptı, öyle bitti. Yoksa tutuşu 46k km sonunda hala iyiydi. İnsan gibi kullanılırsa bu kadar balans yapacağını da sanmıyorum.

Yerine yeni bir şeyler denemek için Hankook Kinergy Eco aldım. İlk izlenimim: İyi hoş ama Dunlop'a göre çok sert kalıyor (ki Dunlop'u da sert buluyordum) ve 70db yazmasına rağmen bitik Dunlop ile aynı sesi veriyor. Tutuşunu daha denemedim, rodaj geçiriyorum.
Edit: Benim eski lastikten istesem de alamazmışım. 13" üretimini kaldırmışlar :')

Edit2: Dunlop'a kağıt üstünde muadil olabilecek ve aynı fabrikada üretilen aşağıdaki lastik var. Ben denemedim ama hakkında kötü yorum duymadım.

Tabii bir de yeni aldığım lastik de önerilebilir. f/p ürünü olarak aldım. Yorumları zaten üstte

EGP2 arama, bu ebatlarda bulamazsın. EG compact var, o paralara değer mi dersen tartışılır.

Son düzenleme:

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
600
959
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
O ebatta Goodyear cephesinde efficientgrip compact var ama pek önermem.

İyi bir şey istiyorsanız Conti ultra contact

veya bulabilirseniz bridgestone T005

Biraz daha bütçe dostu olsun derseniz
Falken ziex 310 ecorun
Hankook Kingergy eco 2 K435
Contiler çok pahalı , 225 45 17 asym5 aldım 1600 liraya daha yeni,14 ebat lastiğe 2000 lira vermek istemiyorum.Falken daha önce sıfır almıştım alfama düşünebilirim.Asıl önceliğim egp2 gibi üst seviye lastikler ama yok :(
Gözün kapalı aşağıdaki lastiği alabilirsin. Ben bir set 70 yanağı taze bitirdim. Daha doğrusu balans yaptı, öyle bitti. Yoksa tutuşu 46k km sonunda hala iyiydi. İnsan gibi kullanılırsa bu kadar balans yapacağını da sanmıyorum.

Yerine yeni bir şeyler denemek için Hankook Kinergy Eco aldım. İlk izlenimim: İyi hoş ama Dunlop'a göre çok sert kalıyor (ki Dunlop'u da sert buluyordum) ve 70db yazmasına rağmen bitik Dunlop ile aynı sesi veriyor. Tutuşunu daha denemedim, rodaj geçiriyorum.
Edit: Benim eski lastikten istesem de alamazmışım. 13" üretimini kaldırmışlar :')

Edit2: Dunlop'a kağıt üstünde muadil olabilecek ve aynı fabrikada üretilen aşağıdaki lastik var. Ben denemedim ama hakkında kötü yorum duymadım.

Tabii bir de yeni aldığım lastik de önerilebilir. f/p ürünü olarak aldım. Yorumları zaten üstte

EGP2 arama, bu ebatlarda bulamazsın. EG compact var, o paralara değer mi dersen tartışılır.
Teşekkürler falken ya da dunlop alcam gibi, egp2 ve primacy yok gerçekten :(
Kesinlikle Ultragrip öneririm,bu ebatta alabileceğin en kaliteli lastiklerden biridir.
o lastik kışlık değil mi? Seni çok iyi anlıyorum şuan.185 65 14 ebatta lastikler çok daha ucuz :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım