1992 Model RPS13 200SX

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW
Abi bişey sormam lazım. Plastik parçalar nasıl parlatılır ? Ne kullanmam gerek ?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Dışarıdaki plastikler için soruyorsan şu ürünü tavsiye ederim. Youtube da uygulama videolarını izleyebilirsin.
https://www.hepsiburada.com/koch-ch...G9qH7ysgVDmSjfARXthImd8yNvGuDa9saAkZqEALw_wcB
içerideki plastik için istersen bu ürünü öneririm
https://boyakoruma.com/magaza/ic-de...star-ic-trimplastik-ve-kaucuk-koruma-1-litre/

CaganBey

Profesör
7 Ocak 2019
125
337
1,285
İstanbul
Marka
Nissan

CaganBey

Profesör
7 Ocak 2019
125
337
1,285
İstanbul
Marka
Nissan
Hazır araba kaportadayken ufak tefek parçaları temizliyorum.
20190119_182022.jpg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Midnight Purple doruk noktasında bir renk ama ben yine de aracın orijinal rengine sadık kalırdım, eminim o da boyandığı zaman çok şık duracaktır.Motor getirtme konusundan bahsetmişsiniz, TR'de swap yapan bazı kişiler var, @denizyenilmez_ bir ara kafa yormuştu, o yardımcı olabilir belki, yalnız o konuda da daha da ilerleyen zamanlarda motoru güçlendirmenizi ya da güçlü bir motoru swap yapmanızı öneririm, zamanla arabaya alıştıktan sonra yapmak daha uygun olur.
90'ların Japonlarının göstergeleri yok mu, beni benden alıyor, o ibrelerin müthiş ahengi, redline'ın mütevaziliği.:)

CaganBey

Profesör
7 Ocak 2019
125
337
1,285
İstanbul
Marka
Nissan
Midnight Purple doruk noktasında bir renk ama ben yine de aracın orijinal rengine sadık kalırdım, eminim o da boyandığı zaman çok şık duracaktır.Motor getirtme konusundan bahsetmişsiniz, TR'de swap yapan bazı kişiler var, @denizyenilmez_ bir ara kafa yormuştu, o yardımcı olabilir belki, yalnız o konuda da daha da ilerleyen zamanlarda motoru güçlendirmenizi ya da güçlü bir motoru swap yapmanızı öneririm, zamanla arabaya alıştıktan sonra yapmak daha uygun olur.
90'ların Japonlarının göstergeleri yok mu, beni benden alıyor, o ibrelerin müthiş ahengi, redline'ın mütevaziliği.:)
Arabayı boyatamiyacağım (Şuanlık). Astar attırıp, kapliyacağım. Motor olarak 1jz düşünüyorum yada RB26 :)

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Arabayı boyatamiyacağım (Şuanlık). Astar attırıp, kapliyacağım. Motor olarak 1jz düşünüyorum yada RB26 :)
Lane hunters diye bir youtube kanalı var. Swap muhabbetinde baya bilgili bir videolari vardı öneririm. Benim araştırdığım swap mantığında soğutma sistemi ve benzin sistemi sıfırdan yapılıyor. Beyin ve yazılım müthiş önem arz ediyor.

CaganBey

Profesör
7 Ocak 2019
125
337
1,285
İstanbul
Marka
Nissan
Lane hunters diye bir youtube kanalı var. Swap muhabbetinde baya bilgili bir videolari vardı öneririm. Benim araştırdığım swap mantığında soğutma sistemi ve benzin sistemi sıfırdan yapılıyor. Beyin ve yazılım müthiş önem arz ediyor.
Yakıt pompası, hortumlar ve enjektörler yeni motor koymasam bile elden geçecek. Belki Ca ya da bişeyler yapabilirim. :) GT28 turbo, Tomei conta, forged kol piston vb.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
@CaganBey ben boya işini merak ettim. Kaplama maliyeti ne kadar, boya ne kadar oluyor? Kaplama bana sağlıklı görünmüyor hiç. Tam olarak bakış açım telefon mu bu kaplayacaz oluyor :) midnight purple efsane bir renk. Boyama taraftarı olurdum :)

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,727
6,786
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
@CaganBey ben boya işini merak ettim. Kaplama maliyeti ne kadar, boya ne kadar oluyor? Kaplama bana sağlıklı görünmüyor hiç. Tam olarak bakış açım telefon mu bu kaplayacaz oluyor :) midnight purple efsane bir renk. Boyama taraftarı olurdum :)
Aynen kaplama maliyetini bende merak ettim şimdi siz böyle bir seçeneğe yönelince.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım