2010 model vw Polo için multimedya önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Merhabalar arkadaşlar. Arkadaşımda 2010 1.6 tdi polo var.
Multimedya usbsiz kart okuyucusuz vs vs. aux var sadece ve arkadaş dokunmatik bi multimedya almak istiyor.
Basmadik dandik bir şey almak istemiyor, ama uçuk fiyatlara da çıkılacak durumda değil.

Absürt görünüm de istemiyor. Zaten yeri de müsait :)

üzerindeki şundan, foto alıntıdır. çekmeyi unuttum akşam oldu zaten :)

2010-vw-polo-1-6-se-tdi-for-sale-by-woodlands-cars-29.jpg

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,594
18,372
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Tavsiyem orijinal ekipman olan RCD 330 olur. Hem arabanın içi orijinal kalmış olur hem de bluetooth&usb&carplay ve mirrorlink özelliklerini kazanırsınız. Apple CarPlay destekli olanlar İngilizce geliyor ve arabanın dili komple ingilizce oluyor haberiniz olsun .Zaten 2010 polonun yol bilgisayarı da İngilizcedir sizde bi değişiklik olmaz. Ben olsam direk RCD 330 alıp geçerdim. Ürünü AliExpress'den alacaksınız zaten soket sokete takılıyor. Ups kargo ile de gümrüğe takılmıyor diye biliyorum ama tam emin değilim.
Ürün linki:
https://tr.aliexpress.com/item/RCD3...VW-Golf-5-6-Jetta-MK5-MK6-CC/32832998742.html
Örnek resimler:
g6aEjb.jpg

AzaWZr.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Tavsiyem orijinal ekipman olan RCD 330 olur. Hem arabanın içi orijinal kalmış olur hem de bluetooth&usb&carplay ve mirrorlink özelliklerini kazanırsınız. Apple CarPlay destekli olanlar İngilizce geliyor ve arabanın dili komple ingilizce oluyor haberiniz olsun .Zaten 2010 polonun yol bilgisayarı da İngilizcedir sizde bi değişiklik olmaz. Ben olsam direk RCD 330 alıp geçerdim. Ürünü AliExpress'den alacaksınız zaten soket sokete takılıyor. Ups kargo ile de gümrüğe takılmıyor diye biliyorum ama tam emin değilim.
Ürün linki:
https://tr.aliexpress.com/item/RCD3...VW-Golf-5-6-Jetta-MK5-MK6-CC/32832998742.html
Örnek resimler:
g6aEjb.jpg

AzaWZr.jpg

bu çok iyiymiş yahu, ben uymaz diye düşünüyordum arkadaşa attım teşekkür ederim hacım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım