KAPALI (2011 1.4 Kia Ceed) vs (2007 1.6 Toyota Corolla HB) ?_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emretpc

Asfalt Kurutucu
21 Eyl 2016
32
20
595
35
Isparta
Merhaba sayın arkadaşlar. Uzun zamandır 2006-2007 modellerde bir HB Toyota Corolla Sol veya Terra ilgi alanımda. Yakın zamanda arkadaşım Kia Ceed bak dedi ve biraz inceledim. Makyaj öncesi hali. Ama yine de güzel gözüküyor. Şimdi iki aractan birini veya ikisini de kullanan birileri varsa benimle düşüncelerini paylaşabilir mi? Ben araçta konfor istiyorum, uzun yol yapacağım beni pek yormasın istiyorum. Toyota 110 HP, Ceed ise 105 HP. Ne diyorsunuz arkadaşlar sizce hangisi? (TÜP uyumunu da göz önünde bulunduralım).

AcemiSofor

Asfalt Kurutucu
31 Ocak 2018
94
84
560
Ceed'i olan tanıdığım var 2011 model.Arabasından çok memnun olduğunu sadece bakım için servise götürdüğünü söyledi.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,289
1
9,443
4,970
kocaeli
Corolla çeyrek altin gibidir . Her donemde her kasasina talep vardır . Sorunsuzluguyla meşhurdur . Donanim olarak belki rakiplerinden biraz geride olabilir ama ben yinede corollayi tercih ederdim muhtemelen .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım