2016 KİA Cerato 1.6 CRDI 7 İLERİ DCT & 2016 HYUNDAI ELANTRA 1.6 CRDI ELİTE

2016 KİA Cerato 1.6 CRDI 7 İLERİ DCT & 2016 HYUNDAI ELANTRA 1.6 CRDI ELİTE 7 İLERİ DCT

• 2016 KİA Cerato 1.6 CRDI 7 İLERİ DCT

Kullanılan: 20 39.2%
  • 2016 HYUNDAI ELANTRA 1.6 CRDI ELİTE 7 İLERİ DCT

Kullanılan: 31 60.8%

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Teşekkür ederim sizce iyi bir seçimmi
Valla yeni Civic'i incelemediğim için net bir şey söyleyemem, ama duyumlarım gayet başarılı bir araba olduğu yönünde. Zaten buraya iki araba arasında kaldık diye konu açtıktan sonra 3. seçenek olarak aldıysanız sizi de bayağı cezbetmiş :) Honda'nın atmosferik motorunu uzun ömürlü olması nedeniyle her zaman destekliyorum. LPG'li bir araç alınıyorsa kesinlikle bu şekilde 0 km bayiden alınmalı diye düşünürüm. İç mekanı ve arka tasarımı bana hitap etmiyor, ama bu tamamen kişisel olduğu için araba bana alınmadıkça iyi veya kötü seçim olarak yorumlayamam. :)

Biraz tecrübe ettikten sonra Garaj bölümüne başlık açarsanız, biz de direk olarak sahibinden öğrenmiş oluruz arabayı. Civic hakkında daha sağlıklı bilgiler artık sizde. :)

TheMachinist

Profesör
9 Eyl 2016
194
381
1,335
şu arabaya elentra denmesi kadar kıl kaptığım bir durum yok :D eren tekin de testinde elentra diyip duruyordu eksiyi basıp kapatmıştım videoyu her neyse konumuz bu değil.
bir reklam videosu var mercedes benz e ait. S klasse ve smart ı kafa kafaya çarpıştırıyorlar.
reklamın ana fikri smarttan s klasse a kadar tüm arabalarımızın güvenliği aynı.
@CenkGs nin de dediğini anlatır bir video olmuş.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
şu arabaya elentra denmesi kadar kıl kaptığım bir durum yok :D eren tekin de testinde elentra diyip duruyordu eksiyi basıp kapatmıştım videoyu her neyse konumuz bu değil.
bir reklam videosu var mercedes benz e ait. S klasse ve smart ı kafa kafaya çarpıştırıyorlar.
reklamın ana fikri smarttan s klasse a kadar tüm arabalarımızın güvenliği aynı.
@CenkGs nin de dediğini anlatır bir video olmuş.
O araç smart değil de başka bir marka olsaydı yani premium markalardan birinin üretimi falan olmasaydı, s class bildiğin içinden geçerdi aracın. Helal olsun adamlar yapıyorlar. Benim de tam olarak tüm segmentteki araçlardan beklediğim bu açıkçası.

SerkanErdem

Profesör
24 Eki 2016
139
65
1,035
37
Istanbul
Biz arabayı aldık honda civic 2016 elegance paket lpg li otamatik
Kazasiz belasiz ins. Cok iyi ve farkli bir secim yapmissiniz konu basligina gore. Honda'yi cok begeniyorum, tasarimdan alip icine kadar hersey tam yapiyorlar adamlar. 2016 Civic LPGli modelinde yakit tuketimin konusunda da cok iyi, 65 tl lik gazla 300 km yol yapildigini biliyorum. Motora'da 6 yil garantiyi veriyorlar adamlar. Bence iyi bir secim yapmissiniz :) Hayirlisi olsun!

Spanrapier50

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
30
45
595
istanbul
Kazasiz belasiz ins. Cok iyi ve farkli bir secim yapmissiniz konu basligina gore. Honda'yi cok begeniyorum, tasarimdan alip icine kadar hersey tam yapiyorlar adamlar. 2016 Civic LPGli modelinde yakit tuketimin konusunda da cok iyi, 65 tl lik gazla 300 km yol yapildigini biliyorum. Motora'da 6 yil garantiyi veriyorlar adamlar. Bence iyi bir secim yapmissiniz :) Hayirlisi olsun!
Teşekkur ederim

OmerFarukG

Elit Apaçi
24 Eki 2016
79
25
970

Japonların teknolojide ilerdeler abi, dürüst ve güvenilir bir millet sırf bu yüzden bile insanın içi ısınıyor. Bide allah saklasın satman gerekse Honda’nın ikinci elde de değerini büyük oranda koruyo cünkü sağlam araba. çok iyi seçim yapmışsın abi allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım