2017 Toyota Hilux 2.4 Hi-Cruiser

hakanerdogan

Hakan Erdoğan
Düz Yol Gazcısı
25 Ocak 2020
16
90
110
34
Istanbul
Marka
Toyota
Tekrar merhabalar, doğa, keşif gezileri, bitki ve hayvan türleri ile ilglilenmekteyim. Ha bir de mangal :) Bu da aracımın fotoğrafları. Forumda başka bu tarz gezilerle ilgilenen varsa tanışmak buluşmak isterim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
hey maşallah hoşgeldiniz hoşgeldiniz.

aracınızın aksesuarları detayları vs bizlerle paylaşabilir misiniz acaba?

tabi ki kamp ve mangal fotoğrafları da olur :D

@Bedirhan senin kasa gelmiş :D

hakanerdogan

Hakan Erdoğan
Düz Yol Gazcısı
25 Ocak 2020
16
90
110
34
Istanbul
Marka
Toyota
hey maşallah hoşgeldiniz hoşgeldiniz.

aracınızın aksesuarları detayları vs bizlerle paylaşabilir misiniz acaba?

tabi ki kamp ve mangal fotoğrafları da olur :D

@Bedirhan senin kasa gelmiş :D

Cok tesekkur ederim.

Aractaki standart disi islemler;

-ARB Oldman EMU Nitrocharger 4 amortisor ve makas takimi
-Ironman on tampon
-Ironman Monster vinc sentetik halat
-Ironman arka tampon
-Westfalia ceki demiri ve karavan güc cikis prizi
-Ironman snorkel
-32'' BF Goodrich MT lastikler
-ET0 forged monoblock 16'' jant
-Hella Rallye 4000 delici lambalar x2
-Albrecht CB telsiz
-Baofeng mobil dual band telsiz
-Midland Alan PC9 1.6 mt HF anten
-Midland NW2000 UHF/VHF dual band 1.0 mt anten
-Kasa havuzu ve kapagi (Toyota)

Başka da bi şeysi yok :)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Meraklıyım ancak uygun araca sahip değilim, fiyatlar bu seviyeye çıkmadan önce Jimny bakıyordum ancak hem araç hacminin tam anlamıyla içime sinmemesi, hem fiyat sıçraması sonrası rafa kalktı. :)
Gerek kullandığım yerlerde pickupın zorlayacak olması gerek de motor hacimlerinin büyük olmaları (MTV) nedeniyle sadece uzaktan baktığım araçlar. Ancak alacak olsam ilk inceleyeceklerim muhtemelen L200 ve Hilux olurdu.

Maşallah aracınız güzel duruyor, kazasız belasız sürüşler dilerim.

hakanerdogan

Hakan Erdoğan
Düz Yol Gazcısı
25 Ocak 2020
16
90
110
34
Istanbul
Marka
Toyota
Meraklıyım ancak uygun araca sahip değilim, fiyatlar bu seviyeye çıkmadan önce Jimny bakıyordum ancak hem araç hacminin tam anlamıyla içime sinmemesi, hem fiyat sıçraması sonrası rafa kalktı. :)
Gerek kullandığım yerlerde pickupın zorlayacak olması gerek de motor hacimlerinin büyük olmaları (MTV) nedeniyle sadece uzaktan baktığım araçlar. Ancak alacak olsam ilk inceleyeceklerim muhtemelen L200 ve Hilux olurdu.

Maşallah aracınız güzel duruyor, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Tesekkur ederim. Esasen bu dunyanin azcik da olsa icinde biri olarak (dörduncü 4x4 aracim ve faal ciftcilik ile de mesgul ailem) Jimny, vitara, duster vs. türevi araclari pek önermem. Tabi ki subjektif yaklasim benimkisi ama olaya doga ve gezi olarak bakarsak 4x4 demek;
-masa sandalye
-buzdolabi
-min. bi cuval odun
-semaver mangal
-strap mapa muhtelif ekipman
-cadir mat uyku tulumu
-muhtelif gıda 3-4 kisi iseniz hayli hacim kaplar. Ornegin bi damacana su bile yetmeyebiliyor bazen
-e bi de avcılık veya baska bir hobiniz varsa mühimmat demek
-bir de evli iseniz bunlari kisi sayilariyla carpin :)

Ki daha kasadaki kürek, cizme, yedek kiyafet vs bunlari saymadim bile. Su an default olarak kasam dolu surekli bir hatchback bagaji kadar yerim yok.

Haliyle jimny gibi araclar ziyadesiyle kullanissiz kaliyor dogada vakit gecirmeyi seviyorsaniz. Ya da cok minimalist kalmak gerekiyor. Ama kucuk olmalari sebebiyle oldukca pratikler bu yadsinamaz bir gercek.

Lakin sehir ici kullanim vs. bu tarz bir pick up katiyyetle kullanissiz. Esasen esimin kullandigi ikinci kucuk bir otomobilimiz olmasa ben de biraz tedirgin yaklasabilirdim.

Mutlu haftasonlari dilerim :)

MTZ

Mert Bozkurt
Panpa
13 Kas 2016
208
1,232
3,035
27
Istanbul
Marka
MINI
Hosgeldiniz, araciniz cok guzel gozukuyor. Yerinde ve doğru modifikasyonlar yapılmış çok da iyi durmuş. Ben de yeni yeni merak saldim bu tarz olaylara, istanbuldaysaniz birlikte de bir seyler yapabiliriz

hakanerdogan

Hakan Erdoğan
Düz Yol Gazcısı
25 Ocak 2020
16
90
110
34
Istanbul
Marka
Toyota
Hosgeldiniz, araciniz cok guzel gozukuyor. Yerinde ve doğru modifikasyonlar yapılmış çok da iyi durmuş. Ben de yeni yeni merak saldim bu tarz olaylara, istanbuldaysaniz birlikte de bir seyler yapabiliriz

Çok teşekkür ederim, evet İstanbuldayım, Avrupa yakası, memnuniyetle elimden geldiğince aktivitelerde katkılmak ve katkıda bulunmak isterim.
12 senedir 4x4 kullanıyorum, keşif gezileri, avcılık-atıcılık ve telsiz amatörlüğü ile ilgileniyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım