205 60 R16 Yaz lastiği önerisi

GDF28

Oğuzhan
Takipçi
7 Eyl 2021
1
0
10
33
İstanbul
Marka
Renault
Merhaba arkadaşlar, aracım Renault Fluence. Yaz lastiğine ihtiyacım var biraz araştırma yaptım aklımda 2 model var şu an ;

Falken Ziex ZE310
Hankook Ventus Prime3 K125

Araç standart aile aracı olarak kullanılıyor. Sessizlik ve konfor odaklı düşünüyorum. Uzun yol pek fazla yapmıyorum hep şehir içi kullanıyorum. Bütçe olarakta yazdığım lastiklerin fiyatları civarı bütçem var. Önerilerinize açığım. Teşekkürler

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
900
1
1,724
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Merhabalar. Yaklaşık 100.000km kadar Fluence tecrübem var. Garaj bölümünde çok detaylı olarak aracımı tanıtmıştım. Bir önceki aracımdı. Aynı ebatlarda ben Dunlop SP sport FM 800 kullandım. Çok memnundum. Size de tavsiye ederim. Goodyear egp sonrası baya tatmin etmişti. Bu arada egp'leri sadece 25 30k km kullandım.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,705
2
9,636
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Merhabalar. Yaklaşık 100.000km kadar Fluence tecrübem var. Garaj bölümünde çok detaylı olarak aracımı tanıtmıştım. Bir önceki aracımdı. Aynı ebatlarda ben Dunlop SP sport FM 800 kullandım. Çok memnundum. Size de tavsiye ederim. Goodyear egp sonrası baya tatmin etmişti. Bu arada egp'leri sadece 25 30k km kullandım.
Ek bir bilgi geçeyim FM800 cidden çok güzel bir lastiktir bende tavsiye ederim fakat son zamanlarda yerini SP SPORT LM705w modeline bırakmakta hazırlıkları devam ediyor bunu tavsiye edebilirim , eğer iki lastik arasındaysanız hangisi ucuzsa onu alın ama gönlüm Falkeni daha öncelikte tutuyor :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım