235/55/19 4 mevsim lastiği önerisi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Önerileriniz bekliyorum. 4 mevsim lastiği hiç kullanmadım tecrübem yok.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Kısaca genel olarak bakıldığında, Türkiye piyasasındaki lastikler içinden ...

Üst segment (en başarılı ve görece pahallılar)
Michelin CrossClimate + : Yaz ve kuru performansı çok iyi, kış performansı ortalama, gayet uzun ömürlü
GoodYear Vector Gen2 : kış performansı iyi, yaz be kuru performansı biraz daha altta (CC+ a göre), ortalamanın üzerinde ömürlü
Continental AllWeatherContact : Michelin be Goodyear arasında ve genel olarak diğerleri gibi çok iyi bir lakstik ama Türkiyede satılıyor mu emin değilim. Fiyatıda baya yüksek kaçabilir

Bunlar dışında Nokian ın 4 mevsimi kışın çok iyi ama yazın perofrmansı pek iyi değil ve kolay bitiyor deniyor (parçalanma şikayetleri var, özellikle yazın çok sucak dönem ve bölgelerde)

Ben şu an cc+ kullanıyorum ve bir kaç ay içinde değişeceğim lastiklerimi (57k km yi gayet güzel geçirdim) .. maliyet ve yeni olma avantajlarından dolayı Falken As210 u denemyi düşünüyorum. Bir önceki modeli ortalama bir 4 mevsim di... bunu baya değiştirmiş ve geliştirmişler, kötü olacağını hiç sanmıyorum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım