254 40 19 Lastik Önerisi /İnsignia Sport Lastik Önerisi

Mechanic1

Araba
Taklacı Güvercin
29 Kas 2021
27
8
295
Türkiye
Marka
Opel
Arkadaşlar merhaba yakın zamanda lastikleri değiştirmem gerekiyor insignia sport aracım için 245 40 r19 lastik önerisinde bulunabilecek var mı şuan üstünde lassa var dişlerde bitince çok ses almaya başladı içeriye güzel fiyat performans önerilerinizi bekliyorum
Not: sessiz olması ön planda

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Kış lastiğinde sessiz lastik epey zor ama sessizlik ve konfor için michelin dışına çıkmamak lazım.

Emre Aktas

Emre Aktaş
Elit Apaçi
20 Tem 2019
88
135
760
24
İstanbul
Marka
Volkswagen
Michelin Primacy 4 kullandım. Çok memnundum, ıslak zemin performansı da çok iyi, ses, yol tutuş harika. Pilot Sport 4 istiyordum ama Primacy 4 denk geldi Pilot Sport biraz daha spora kaçıyor yol tutuş daha iyi olabilir ama Primacy 4 den daha fazla ses ve konforsuz olur tahminimce.

Mechanic1

Araba
Taklacı Güvercin
29 Kas 2021
27
8
295
Türkiye
Marka
Opel
Arkadaşlar merhaba continental sportcontact 6 taktırdım Lassadan sonra mükemmel lastik hakikaten ses azaldı yol tutuş arttı ve bu iki faktör bariz bir şekilde arttı tutuşu tam deneyimleme fırsatım olmasada Lassadan iyi tuttuğu büyük bir gerçek yakında yol yutuşunu sınayıp düşüncelerimi yazarım

OZGUR53

Özgür DEMİRTAŞ
Taklacı Güvercin
28 Ara 2021
15
5
295
26
İstanbul
Marka
Opel
Sportcontact 7 geliyor bu bahar ayında, eğer aceleniz yok ise yeni çıkan bu ürünü beklemekte fayda var. Bende aynı araçtan var beklemedeyim mart nisan gibi SP7 alacağım inşAllah

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım