KAPALI 30.000 TL'ye kadar araç önerisi

Mehmet1544

Takipçi
6 Şub 2019
1
0
10
Merhaba arkadaşlar,
30.000 ₺'ye kadar araç almayı düşünüyorum. İlk aracım olucak ve acemiyim sizin önerilerinizi bekliyorum.
Öncelikle araç biraz genç işi olmalı , şehir içinde kullanılacak ve masrafı parçaları yüksek olmayacak bir araba arıyorum.
Aklımda 2 araba var hem bu arabalar için yorum yapmanızı hemde araba önermenizi rica ediyorum.

Accent era ve audi a3 aklımdaki arabalar.

Ayrıca merak ettiğim bir diğer hususta şimdi bu paraya baya eski model bir araba alıcağım için çoğu arabanın km baya yüksek. Mak. Kaç km de ki bir araç alınır ve düşük km li araç bulabilirmiyim ?

Şimdiden teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için.

boris-M5

Profesör
30 Eki 2016
803
1,219
2,270
istanbul
Marka
Peugeot
Merhaba arkadaşlar,
30.000 ₺'ye kadar araç almayı düşünüyorum. İlk aracım olucak ve acemiyim sizin önerilerinizi bekliyorum.
Öncelikle araç biraz genç işi olmalı , şehir içinde kullanılacak ve masrafı parçaları yüksek olmayacak bir araba arıyorum.
Aklımda 2 araba var hem bu arabalar için yorum yapmanızı hemde araba önermenizi rica ediyorum.

Accent era ve audi a3 aklımdaki arabalar.

Ayrıca merak ettiğim bir diğer hususta şimdi bu paraya baya eski model bir araba alıcağım için çoğu arabanın km baya yüksek. Mak. Kaç km de ki bir araç alınır ve düşük km li araç bulabilirmiyim ?

Şimdiden teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için.
Selam,o paraya era gelmez gelirsede sen ona gelmessin,a3 ise senin için fiyasko olur parça konusunda (98 modelinden bahsedersek)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım