parkovic

Senkromeççi
9 Nis 2019
5
2
70
Merhaba arkadaşlar, araba kullanmayı çok bilmiyorum, hem İstanbul trafiğine alışacağım hem de araba kullanma becerimi geliştireceğim bir araba arıyorum. Muhtemelen 1 sene sonra satıp daha iyi bir model alırım. O yüzden satım konusunda yormayacak, otomatik vites, yakıt tüketimi az, bayan için kullanımı kolay bir model arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim..

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Merhaba beyefendi daha once bu konularda yakin gecmiste yeterince konu acildi. Eger sorunuza cabucak cevap verilmezse ara kismindan inceleme yapabilirsiniz tesekkurler.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
piyasa zaten acemiliği atmak için alınan kısa zamanda haşat olmuş özellikle otomatik araç kaynıyor artık manuel araçlar daha temiz oldu galiba ::)) aynı fiyat aralığında daha önce açılan konularda ihtiyacınız olan bilgi var bencede foruma hoşgeldiniz ,

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,724
6,779
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Merhaba,
Hem acemilik atılacak, hem otomatik olacak, yürütmesi ucuz olacak ve bi yıl sonra satılıp daha iyi bir araç alınacak.
Bütçenizin yaklaşık 15-20 bin TL altında kalacak ama ben Palio 1.2 Speedgear öneririm. 1 yıl sonunda satılacak ve acemilik atılacak bir araç için olabilecek en uygun maliyette olması mantıklı olacaktır.

parkovic

Senkromeççi
9 Nis 2019
5
2
70
Merhaba,
Hem acemilik atılacak, hem otomatik olacak, yürütmesi ucuz olacak ve bi yıl sonra satılıp daha iyi bir araç alınacak.
Bütçenizin yaklaşık 15-20 bin TL altında kalacak ama ben Palio 1.2 Speedgear öneririm. 1 yıl sonunda satılacak ve acemilik atılacak bir araç için olabilecek en uygun maliyette olması mantıklı olacaktır.
Bakıyorum şimdi ama İstanbulda otomatik vites bulamadım. Ancak tavsiyeniz aklımda aramaya devam edeceğim, teşekkür ederim sağolun

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım