KAPALI 75000 TL'ye kadar araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

floppydrive

Asfalt Kurutucu
28 Eyl 2016
9
10
595
Herkese merhaba,

Otomatik vites, tercihen dizel, hatchback, 75000'i geçmeyecek sorunsuz bir araba arayışı içerisindeyim. Ağırlıklı olarak şehir içinde kullanacağız. Performans çok önemli bir kriter değil. Yılbaşına kadar almayı planlıyorum. Öneride bulunursanız sevinirim.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Herkese merhaba,

Otomatik vites, tercihen dizel, hatchback, 75000'i geçmeyecek sorunsuz bir araba arayışı içerisindeyim. Ağırlıklı olarak şehir içinde kullanacağız. Performans çok önemli bir kriter değil. Yılbaşına kadar almayı planlıyorum. Öneride bulunursanız sevinirim.
Peugeot 308 söylediğiniz bütçede var mı bilmiyorum ama

Son düzenleme:

Rexia

Elit Apaçi
16 Kas 2017
95
30
970
Hyundai i30 1.6Crdi 2014 olabilir fiyatları son baktığımda 75000tl bulunabilir, elit paketi gayet dolu bir paket arabanın dış ve iç görüşünü de gayet hoş, garantisi 5 yıl olduğundan 2014 model aldığında en kötü 1 yılda garantisi devam edecektir.

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
Japon atmosferikleri gibi sorunsuz pek dizel ben bilmiyorum ama yine de şanzımandan dolayı çift kavramalı özellikle dsgli modellerden uzak durun çünkü ikinci el alacaksınız başınız ağrımasın tabi şans faktörü . mesela bizim şirkette 301 var dizel eşşeğe biner gibi biniyo herkes tık demiyor araç iş arkadaşımda 0 megane hb dizel var 6 ay oldu arızalarla cebelleşiyo ikinci elde şans lazım ama yine de ben olsam

Manuel bi Ford focus 1.6 tdci özellikle titanium donanım bakarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım