HABER Alex745alejandro/Ali Can'ı kaybettik..

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
alex745alejandro adlı Youtube kanalı ile tanıdığımız Ali Can’ın, bugün öğle saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucunda maalesef hayatını kaybettiğini öğrenmiş bulunuyoruz. OTOPARK.COM olarak kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Cenaze bilgileri ile ilgili güncelleme;

Ali Can’ın cenaze namazı, yarın öğle namazına müteakiben In der Schildwacht Str 15 / 65933 Frankfurt am Main (Grisheim) adresindeki Frankfurt Türk Federasyonu camisinde kılınacak. Cenaze Salı günü öğle namazına müteakip Ürgüp’ün İbrahimpaşa köyünde toprağa verilecek.

Ali Can’ın anısına: İstanbul buluşması videosu

Read the whole post here.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,555
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Eğlenceli hayat dolu bir olduğunu hep hissettirdi.... çok üzüldüm ya, Allah rahmet eylesin....

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Allah gani gani rahmet eylesin. Kalbi güzel insandı. Toprağı bol olsun. Allah ailesine sabır versin.

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
Allah'ım kimi sevdiysek gidiyor Allah'ım rahmet eylesin çok iyi bir insandı.

DÖŞE BAH DÖŞE
KOPUH UÇURTMA ARTIK ÖKSÜZ :(

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun... Çok üzüldüm iyi bir insandı.

Dominic_Toretto

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
6
14
595
Huzur içinde yat abilerin en güzeli, içim yanıyor ama elden bir şey gelmiyor... Birer birer eksiliyor güzel insanlar önce Barkın Bayoğlu şimdi de Ali Can abimiz :'( Tüm sevdiklerine baş sağlığı diliyorum.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Canlı canlı görmediğim halde bu kadar üzüldüğüm tek insan olacak Alican abim. Sınava çalışırken gelen canlı yayın bildirimini açtım Serdar Bey'in, ağlıyordu ilk ailesi ile ilgili birine birşey oldu sandım Alican abinizi kaybettik dedi ne yalan söyleyeyim bi dondum gözlerim doldu. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun seveni var sevmeyeni var ama saf ve içten bir insandı çok yardımsever biriydi. Gerek Afrika'da vesile olduğu su kuyusu olsun gerek diğer icraatları kendi çapında bir şeyler çabalardı rahmetli.

Allah yakınlarına sabırlar versin, etrafına bu kadar neşe saçan iyimser bir insanı kaybetmek çok çok zor.

Son düzenleme:

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,066
3
15,356
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
Ölüm haberinin ardından saatlerce site kendine gelmedi, şimdi zar zor toparladım. Bizimle bütünleşen mükemmel bir takipçi kitlesi vardı, seveni çoktu...

Yüz yüze tanışmamız nasip olmadı, Allah rahmet eylesin..

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Son İstanbul buluşmasına gidecektim, zaman olmadı maalesef. Seneye gelirse o zaman görürüm dedim ama işte ecel bulunca zaman tanımıyor. Allah rahmet eylesin :(

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,617
18,406
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Napsakki arkadaş sen söyle :( Allah rahmet eylesin yakınlarına ve ailesine sabır versin.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım