Alfa Romeo 156- ALF38

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Benim konuda vardır muhtemelen de parça parça olabilir, @Bedirhan ile sohbet esnasında alfadaki ses sisteminden bahsediyordum, takılı cihazların linklerini bulmam zaman aldı. Burada toplayayım, yarın öbür gün lazım olursa tek mesajda bulabileyim :D
Teyp Pioneer Deh-x3950 bt
Ön kapılarda JBL Mid
Arka kapılarda Alpine 16 cm ( bu 13lük model de olabilir emin değilim, aracı aldığımda da vardı)
Arka hoparlörler Pioneer ts 6976
Amfi Doch power 2400
Subwoofer bass Pioneer 1400w

Diyeceksiniz ki bu sistemle apaçi gibi mi geziyorsun?
Hayır, midleri tizleri bassları tek tek hissederek geziyorum. Ne eksik ne fazla :)
Türkü de dinliyorum, linkin park megadeth falan da dinliyorum, Tiesto da dinliyorum :)

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Benim konuda vardır muhtemelen de parça parça olabilir, @Bedirhan ile sohbet esnasında alfadaki ses sisteminden bahsediyordum, takılı cihazların linklerini bulmam zaman aldı. Burada toplayayım, yarın öbür gün lazım olursa tek mesajda bulabileyim :D
Teyp Pioneer Deh-x3950 bt
Ön kapılarda JBL Mid
Arka kapılarda Alpine 16 cm ( bu 13lük model de olabilir emin değilim, aracı aldığımda da vardı)
Arka hoparlörler Pioneer ts 6976
Amfi Doch power 2400
Subwoofer bass Pioneer 1400w

Diyeceksiniz ki bu sistemle apaçi gibi mi geziyorsun?
Hayır, midleri tizleri bassları tek tek hissederek geziyorum. Ne eksik ne fazla :)
Türkü de dinliyorum, linkin park megadeth falan da dinliyorum, Tiesto da dinliyorum :)
Artı 2 bin lira param olsa yarın sabah ilk iş arka midler ve sub hariç siparişimi geçmiştim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Artı 2 bin lira param olsa yarın sabah ilk iş arka midler ve sub hariç siparişimi geçmiştim.

para mevzusuna gelmişken, linklerdeki fiyatlara almadım ben :) teybi 450 liraya almıştım. Midleri de ontaj dahil 350 :) Ovalleri de montaj dahil 200 :) ki ovalleri taunusa almıştım ondan söktüm alfaya aktardım :p

Hepsi ayrı ayrı dönemlerde yapıldı zaten.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Teyp benimkinden panpa.

Teyp & alfa kardeşliği must go on.

Ses kalitesi teybin güzeldir yalnız, ben hoparlör işlerinden falan pek anlamam ama sen belli baya çalışmışsın dersine.

Güle güle kullan.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Teyp benimkinden panpa.

Teyp & alfa kardeşliği must go on.

Ses kalitesi teybin güzeldir yalnız, ben hoparlör işlerinden falan pek anlamam ama sen belli baya çalışmışsın dersine.

Güle güle kullan.

kaç başlık açtım kaç kişiye sordum nerelere baktım sayamadım :D Teyp seninkinin bi alt modeli diye anımsıyordum ben aynı mı yahu ? bak buna şaşırdım. Ama teyp gerçekten güzel. Bluetooth özelliği de güzel çalışıyor, müziğin kalitesi de düşmüyor. Spotify vs teyp üzerinden şarkı da değiştirebiliyorum. Telefon görüşmeleri de gayet net sesim gidiyor geliyor. Telefon rehberine teyp üzerinden ulaşması bile bi güzel :D Zor ama olsun :D
para mevzusuna gelmişken, linklerdeki fiyatlara almadım ben :) teybi 450 liraya almıştım. Midleri de ontaj dahil 350 :) Ovalleri de montaj dahil 200 :) ki ovalleri taunusa almıştım ondan söktüm alfaya aktardım :p

Hepsi ayrı ayrı dönemlerde yapıldı zaten.
stop stop şimdi hepsiburada eski siparişlerime baktım teybi 375 liraya almışım :D

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Kendime 156 bakıyordum o zamanlar bu konuya denk gelmiştim hala da aklımdadir o gün nasıl heyecan ve zevk ile okuduğum. Güzel arabaydı, hayırlısı şimdilik plan ne yeni araç var mı a4 le taunus yanına ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Vay be gitti ha... Hayırlısı olsun. Yerine ne düşünüyorsunuz?
Kendime 156 bakıyordum o zamanlar bu konuya denk gelmiştim hala da aklımdadir o gün nasıl heyecan ve zevk ile okuduğum. Güzel arabaydı, hayırlısı şimdilik plan ne yeni araç var mı a4 le taunus yanına ?
Mini cooper Audi A3 golf 5 golf 6 passat b7 honda cıvık gibi rahat satabileceğim bi araba düşünüyordum da babam karar değiştirdi, seçim sonrasına bakacağız :) şimdilik a4 devam

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım