Alfa Romeo Mito qv

brkbrnsl

Düz Yol Gazcısı
8 Ocak 2018
21
40
145
Herkese merhaba,
Eski aracım olan 1.6 dizel giulietta ile birkaç İstanbul Park tecrübesinden sonra artık yavaş gelmesi ile birlikte hem pistte bana daha çok keyif verecek hem de hızlı, sıkı ve tabi ki alfa olması nedeni ile :) namı diğer baykuş reyiz mito qv yi almaya karar verdim, aradığım kondisyonda ve fiyat olarak bana uygun aracı bulmam neyse ki çok uzun sürmedi, giuliettayı sattıktan 1 hafta sonra kavuştum.
Araç 2011 model ve aldığımda tamamıyla orijinaldi :)
nOAmYa.jpg

kOjLgm.jpg

Bursa ya varınca hiç zaman kaybetmeden aldığım parçaları(kw variant 2 coilover, swaybar, forge alt gergiler, güçlendirilmiş z rotlar, bmc ota hava filtresi, gfb dumpvalve,supersprint son susturucu ve cat back) takması için Aytuğ ustaya teslim ettim.
Lbp131.jpg

öndeki araç 147 gta tr tek :D
azo2XO.jpg

OoR7VQ.jpg

W7V1Q2.jpg

mito qv lerde standart gelen 4 pistonlu 305mm brembo frenler kesinlikle çok başarılı
gOkZP5.jpg

baykuş reyiz;)
JQpnBn.jpg

ee onca yapılan işlemden sonra mito ile go kart pistine girmeden olmazdı :)
76oMrr.jpg

Erhan abinin dükkanda opel görmekten sıkılmış alfisti kedi:)
NZ5r7N.jpg

2-3 ay bu şekilde kullandıktan sonra race werks de yazılım yapıldı tahmini 200 hp civarı olmuştur.
XPBk77.jpg

Sonrasında hem biraz daha güç almak hem de turbo daha sağlıklı çalışsın diye downpipe arayışına başladım marka bir şeye yüksek meblağlar vermektense, downpipe için Semih usta(ersin egzoz) yı tercih ettim.
ve sonuç yine harika,
m2G6r8.jpg

RnJk3a.jpg
YgvkDD.jpg

yapılacaklar listesi hala bitmedi, hiçbir zaman da bitmesin :)
kullanmaktan çok keyif aldığım aracımı sizlerle paylaşmak istedim, umarım beğenirsiniz...

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Bu tarz konuları çok seviyorum, yalnız konuyu biraz daha düzenleyip, fotoğrafları daha düzgün boyutlara getirip, her fotoğrafın açıklamasını düzgün şekilde istediğniz bir yere yazarsanız 5 sene sonra bile bakınca düzenli bir şekilde şu anı analiz edebilir, özlem giderebilirsiniz :)

Benim de bir ara düşündüğüm bir araçtı, keyifli sürüşlerr :)

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Maşallah, güle güle gazlayın. Gokart pisti dikkatimi çekti, normal araçlara izin veriyorlar mı? Neresi orası?
Bir de sesini duyabileceğimiz bir video isterük :)

brkbrnsl

Düz Yol Gazcısı
8 Ocak 2018
21
40
145
Bu tarz konuları çok seviyorum, yalnız konuyu biraz daha düzenleyip, fotoğrafları daha düzgün boyutlara getirip, her fotoğrafın açıklamasını düzgün şekilde istediğniz bir yere yazarsanız 5 sene sonra bile bakınca düzenli bir şekilde şu anı analiz edebilir, özlem giderebilirsiniz :)

Benim de bir ara düşündüğüm bir araçtı, keyifli sürüşlerr :)
Yorum için teşekkürler ilk defa forumda konu açtım, biraz acemiyim :) dediklerini dikkate alacağım dediğin gibi güzel bir hatıra burada durması

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
605
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
bayılıyorum böyle konulara, QV benimde tercih ediceğim bir araç sahibinden.com da gözüme kestirdiğim var bir tane eğer Amerika'dan Z4'ü getiremezsem QV alıcam gibi gözüküyor. Merak ile takipteyim.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
selamlar Berk, @brkbrnsl
ben bu konuyu kaçırmışım ya burada olduğunu bro.

Başlığı daha aktif tutman dileğiyle diyelim...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Ooo Ankara da bir QV :) Satılık mıydı acaba sanki :S DP işçiliğini çok beğendim, yazdım egzozcuyı, o süspansiyoncu İvedikteydi galiba? Erhan reyiz sağolsun az işimizi yapmadı.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,683
2
9,599
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Yaktım...

İyi günlerde , tadını çıkara çıkara kullanın baykuşu :)

brkbrnsl

Düz Yol Gazcısı
8 Ocak 2018
21
40
145
Ooo Ankara da bir QV :) Satılık mıydı acaba sanki :S DP işçiliğini çok beğendim, yazdım egzozcuyı, o süspansiyoncu İvedikteydi galiba? Erhan reyiz sağolsun az işimizi yapmadı.
yok geçen sene eylül de almıştım, ilana koymadım hiç ama belki yaz gibi satabilirim. Semih usta iyidir ama Bursa da yeri, coilover , swaybar vs de Aytuğ Acar ın dükkanın da takıldı o da Bursa da . Erhan reis kraldır :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım