Ana sayfa sürekli yenileme yapması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
bir süredir oluyor ama bende sorun olduğunu düşündüm. Sonra bir tek otopark sitesinde olduğunu gördüm. Haberlerin testlerin yayınlandığı anasayfamız, sürekli kendini yeniliyor. aşağidaki haberlere bakamadan en tepeye atıyor. Bilemedim sorun nedir, başkalarındada aynı sıkıntı varmıdır.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,060
3
15,309
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Merhaba
bir süredir oluyor ama bende sorun olduğunu düşündüm. Sonra bir tek otopark sitesinde olduğunu gördüm. Haberlerin testlerin yayınlandığı anasayfamız, sürekli kendini yeniliyor. aşağidaki haberlere bakamadan en tepeye atıyor. Bilemedim sorun nedir, başkalarındada aynı sıkıntı varmıdır.

Kontrol edeceğim.

ikaanbozkurt

Profesör
20 Eyl 2016
122
249
1,435
Bu sorun hala ara ara devam ediyor bi gün telefonumda sayfayı açık, mobil veriyi açık unutmak gibi bi gaflette bulunmuşum 1saatte 1gb veriyi yiyip paketi bitip hattaki parayı bitirmiş :D

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Merhaba

Bir süre önce aynı durumdan bende şikayet etmiştim, hâlâ var bu sorun ama çözümü forumdan biri söylemişti. Sayfa yenileme yapmadan escape'e basarsanız yenilemeyi kesiyor, kullanıcının yapabileceği geçici çözüm bu. Ama bunu bilmeyen hiç bir şey okuyamadan siteden çıkar, orası net.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Boyle seyleri kullanicinin bir seyler yaparak "cozume ulastirmasi" komik bence, haksiz miyim @Berkin :)

Zaten ancak bilenler yapabilir, öğrenene kadar sitede hiç bir şey okuyamamıştım. Bir süre sonra siteye girmeyi bırakmıştım. Kalıcı çözüm şart.
Tarayıcının buradan bunu temizleyin, şuradan şunu temizleyin diyenlerde olmuştu ama bin bir tane siteye giriyorum sorun sadece burada. Sorunun kaynağı biz olmadığımız kesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım