Araç Multimedya Sistemi Hakkında

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
abi nası bişi yapıyolar öğrenebilirseniz bileyim ben de bakayım olmadı :D
Aga öncelikle alacağın 156'nın üstündeki teybin markasını modelini öğren. O modelde aux veya BT-phone gibi bir fonksiyonun ön ayarı var mı onu araştır. Yani radio-cd-aux diye kaynaklar arası geçişler yaparak mı harici kaynağı okuyacak ona bakmak gerek. Bu aparatı takarlar da, yazılımsal olarak öyle bir ön hazırlık olmadan bunu takıyorlarsa özünde yine kara düzen lehim çalışıyorlar demektir.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Aga öncelikle alacağın 156'nın üstündeki teybin markasını modelini öğren. O modelde aux veya BT-phone gibi bir fonksiyonun ön ayarı var mı onu araştır. Yani radio-cd-aux diye kaynaklar arası geçişler yaparak mı harici kaynağı okuyacak ona bakmak gerek. Bu aparatı takarlar da, yazılımsal olarak öyle bir ön hazırlık olmadan bunu takıyorlarsa özünde yine kara düzen lehim çalışıyorlar demektir.

houııımmmm şu araba gelsin artık bi bakayım ya valla daral geldi :D

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
ya http://www.atakantuning.com/Cadence...-SD-SDHC-MMC-Hafiza-Karti-Aparati,PR-462.html

linkteki gibi bi aparat var bunla yapılabiliyormuş sanırım, bi kaç site kurcaladım bazı tamirciler teybin çıkışlardan lehimle aux alıyormuş falan o da pek içime sinmedi bilemedim ya, araba haftaya pazartesi elimde, aldıktan sonra bi bakacağım
Benim araçta lehimle aux'u kendim bağlamıştım, olmamıştı. Linkteki gibi usb aparatı bağladım yine olmamıştı.
Çünkü @berkertekin in dediği gibi radyo yazılımında aux, cd changer gibi alternatif bir kaynak tanımlı değildi.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Benim araçta lehimle aux'u kendim bağlamıştım, olmamıştı. Linkteki gibi usb aparatı bağladım yine olmamıştı.
Çünkü @berkertekin in dediği gibi radyo yazılımında aux, cd changer gibi alternatif bir kaynak tanımlı değildi.

hımmm 156ların 6lı cd changer'lı olanları var, büyük ihtimal tanımlanmış olabilir hilmi bunu sevdi :D

Bsu7a74CYAAx8wq.jpg

alay61

Senkromeççi
16 Eki 2018
1
1
95
Merhaba hayırlı işler hayırlı günler bi konuda yardıma ihtiyacım var umarım yardımcı olabilirsiniz. 2006 Model Passat 1.6 FSI aracım var yaklaşık 5-6 ay önce aldım. multimedya sisteminde herşey çalışıyor sadece navigasyon sorunlu. igo2018 indirdim,
bu linki buldum ve aynısını uyguladım lakin en son adımda igo dosyasını yükleme aşamasına geliyorum (dk 1.40) orda takılı kalıyor geçen inat ettim 45 dk falan bekledim ama yükleme ekranı hiç gitmedi (VW logosu çıkıyor ve yavaş yanıp sönüyor), her defasında resetleyip geri çıkabildim. sistemde Android kitkat 4.4.1 yklü sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz acaba. şimdiden teşekkür ederim Selamlar, Alay

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhaba hayırlı işler hayırlı günler bi konuda yardıma ihtiyacım var umarım yardımcı olabilirsiniz. 2006 Model Passat 1.6 FSI aracım var yaklaşık 5-6 ay önce aldım. multimedya sisteminde herşey çalışıyor sadece navigasyon sorunlu. igo2018 indirdim,
bu linki buldum ve aynısını uyguladım lakin en son adımda igo dosyasını yükleme aşamasına geliyorum (dk 1.40) orda takılı kalıyor geçen inat ettim 45 dk falan bekledim ama yükleme ekranı hiç gitmedi (VW logosu çıkıyor ve yavaş yanıp sönüyor), her defasında resetleyip geri çıkabildim. sistemde Android kitkat 4.4.1 yklü sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz acaba. şimdiden teşekkür ederim Selamlar, Alay
- Cihazda önceden iGo yüklüyse onunla çakışma yapıyor olabilir. Yüklü bir iGo sürümü varsa onu kaldırıp tekrar deneyin.
- İndirdiğiniz dosya veya kurulum yapmaya çalıştığınız açılmış dosya bozuk olabilir. Mevcut dosyaların hepsini boş bir klasöre atın kenarda dursun, sıkıştırılmış dosyayı baştan indirip içindeki kurulumu çıkararak en baştan başlayın. USB belleği formatlayıp boş haline baştan atıp o şekilde tekrar deneyin.
- Cihazınızın yazılımı videodakiyle bire bir aynı olmayabilir ve bu tarz güncellemeler için kilitli olabilir. Bazı ürünlerin bu güncellemelere açık hallerini farklı fiyata satabiliyorlar. Ürün modeli özelinde kısıtlamaya bağlı böyle bir yazılımsal sorun olabilir. Diğer işlemler sonuç vermezse bu konuda cihazı aldığınız yere başvurun.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım