Arabanın anahtarını değiştirmek

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Arabanın anahtarını yeni modeliyle değiştirmek istiyorum.
Yeni modeli aliexpress'te buldum gayet uygun fiyatı 20 TL
Fakat konu hakkında hiçbir bilgim yok, montajı nasıl olucak ne gibi işlemler yapmam lazım?
Bilen varsa aydınlatabilir mi?

V9lM7q.png

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Hocam içerisinde ki kartı ve anahtarı diğerinin kasasına takacak. Tuşlar birbirlerine benzer konumlarda ama kart uyar mı uymaz mı onu kestirmek çok mümkün değil. Ben vectra b anahtarını astra g anahtarı kasasına koydurdum zor olsa da oturdu. 20 30 tl bir şey alır anahtarcı maksimum

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Hocam içerisinde ki kartı ve anahtarı diğerinin kasasına takacak. Tuşlar birbirlerine benzer konumlarda ama kart uyar mı uymaz mı onu kestirmek çok mümkün değil. Ben vectra b anahtarını astra g anahtarı kasasına koydurdum zor olsa da oturdu. 20 30 tl bir şey alır anahtarcı maksimum
anladım hocam 20-30 bir sey değilmiş. peki normal anahtarcıya mı gittiniz yoksa oto işleriyle uğraşan bir yeremi gittiniz?

VectroN

Profesör
Beta Programı
30 Mar 2018
63
70
1,010
İstanbul
Marka
Ford
Ben Aliexpress'ten yenileme için anahtar kabı almıştım orijinal anahtara göre kalitesi oldukça düşüktü. Ayrıca kasko varsa anahtar değişimlerinde bildirilmesi gerekli.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım