Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Muhtemelen Cd si çok düşüktür tasarımı çok akıcı bir araba.Baktım 0,28 diş güzel değer.

Aynalara baksana zaten, o da rüzgar direnci az olsun diye yapılmıştır. Arabada aklında kalan 2 olumsuz özellik nedir deseler 1 çok yakması 2 aynaları derim. Böyle diyorum ama bir sorun yaşatmıyordu aslında.

Çok yakardı diyorum ama aslında o teknolojinin 1.6 motoru ile eski TK otomatik vites birleşince 10-10,5-11 lt normaldir.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
IMG_0552.JPG

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Accentimiz bugün satıldı hayırlısıyla :) Yeni sahibine hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binsin İnşallah, 7 yılı aşkın bir süredir sıfır sıkıntıyla bindik ve 3 günde de hayırlısıyla istediğimiz fiyata sattık :)
Plaka da değiştiğine göre artık plaka açık fotoğrafını paylaşabilirim :p
Wqq3WE.jpg

366G2j.jpg

allrPd.jpg

YQQZ3D.jpg

8aaRmd.jpg

boris-M5

Profesör
30 Eki 2016
803
1,219
2,270
istanbul
Marka
Peugeot
Accentimiz bugün satıldı hayırlısıyla :) Yeni sahibine hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binsin İnşallah, 7 yılı aşkın bir süredir sıfır sıkıntıyla bindik ve 3 günde de hayırlısıyla istediğimiz fiyata sattık :)
Plaka da değiştiğine göre artık plaka açık fotoğrafını paylaşabilirim :p
Wqq3WE.jpg

366G2j.jpg

allrPd.jpg

YQQZ3D.jpg

8aaRmd.jpg
Hayırlı olsun,benimde hyundai yazısı düştü ya
bi de kasetçalarla zor olmadı mı müzik işleri,bende vardı eve çıkardım

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hayırlı olsun,benimde hyundai yazısı düştü ya
bi de kasetçalarla zor olmadı mı müzik işleri,bende vardı eve çıkardım
Teşekkür ederim :)
Satılığa çıkarmak için yıkarken düştü :D I yazısı düşmüştü eskiden ama tazyiği tutunca o da düştü :D Yapıştırmaya da üşendim açıkçası, satılığa çıkaracaz diye mekanik ve kozmetik eksikliklerini gidermek için günlerce uğraştığım için ona sabrım kalmadı :D
Kasetçalarla bayağı sıkıntı oldu :D Hem kalitesi kötü hem de çekme gücü çok azdı. Yani şimdi düşünüyorum da harbiden niye değiştirmedik onu ya :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım