Aracınızın Ampüllerini Öğrenin

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Cars seçiyorum. Sonra ne arama yerine yazdığımı arıyor ne modele veya type ye basinca bir şey oluyor. Nasil kullanacağımı anlamadım
Arama yerine markanın ilk harflerini yazarsan tamamlıyor, markayı seçtikten sonra aşağıda model kısmı açılıyor, orası bayağı detaylı. Ülke ülke değişiyor, jenerasyonlar da değişiyor. Arabayı iyi bilmek gerekiyor. =)
Aradığın aracı söylesene ben de bir deneyeyim.
Edit: yanlış bilgi silindi :rolleyes:

Son düzenleme:
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Taunusu da sembolü de bulamadım. Onları çözdüm abi de çok detaylı. Sembolü clio 3 muş gibi yaptım box yazmayan (sanırım box hb demek) ı seçtim bu seferde kısa farları seçince 4 tane daha seçenek çıktı :D fazla detaylı site. Oysa ki bana h7 dese sadece ben okeydim :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Taunusu da sembolü de bulamadım. Onları çözdüm abi de çok detaylı. Sembolü clio 3 muş gibi yaptım box yazmayan (sanırım box hb demek) ı seçtim bu seferde kısa farları seçince 4 tane daha seçenek çıktı :D fazla detaylı site. Oysa ki bana h7 dese sadece ben okeydim :D
Taunus 90 model 2.0 gls, sembol 2009 model ama eski kasa 1.5 dci 65 hp
Senin gibi ben de uğraştım, kasa kodlarına baktım, biri makyajlı biri makyajsız kasaymış. Daha girince donanıma ve far üreticisine göre de değişecekti :D Nokta atışı süper seçenekler koydun ortaya valla :D
Yemin ederim aradığımız sürede çıkıp far ampulünü söker, kıyısına köşesine bakardın ne yazıyor diye :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım