Audi A4 B7 için multimedya tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
rOl68a.jpg

PlLn6d.jpg

Arkadaşlar merhaba, malum A4te audi concert ses sistemi var. Bas amfi ile birlikte muazzam ses veriyor. 6lı cd changer var ancak usb veya aux yok.
Radyo ses kalitesi de güzel ancak 2 gündür şehir dışı geziyoruz. cd yapayım dedim evde 3 pc var benim eski pcnin cdrom arızalı . Diğer PC’de cdrom hiç kullanılmadı ama denedim o da bozulmuş. Geçen yaz topladığım kasaya cdrom almamıştım. Cdrom alabilirim ancak bu seferde multimedya MP3 cd desteklemiyormuş, track olacak o da en fazla 15 şarkı falan.

Bugünlük 25 liraya fm transmitter aldım idare eder.
Multimedya değişikliği düşünmüyorum. @emert20 in çaoomii bluetooth çakmak aparatı çok hosuma gitti ancak usbden çalma özelliği yok, babam Bluetooth falan uğraşamaz. Oto ses sistemcimle görüştüm cd changerdan çıkış alıp yapılan bi sistem varmış bakıp haber vereyim dedi de emin değilim.

Önerilerinizi alabilir miyim acaba ?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
rOl68a.jpg

PlLn6d.jpg

Arkadaşlar merhaba, malum A4te audi concert ses sistemi var. Bas amfi ile birlikte muazzam ses veriyor. 6lı cd changer var ancak usb veya aux yok.
Radyo ses kalitesi de güzel ancak 2 gündür şehir dışı geziyoruz. cd yapayım dedim evde 3 pc var benim eski pcnin cdrom arızalı . Diğer PC’de cdrom hiç kullanılmadı ama denedim o da bozulmuş. Geçen yaz topladığım kasaya cdrom almamıştım. Cdrom alabilirim ancak bu seferde multimedya MP3 cd desteklemiyormuş, track olacak o da en fazla 15 şarkı falan.

Bugünlük 25 liraya fm transmitter aldım idare eder.
Multimedya değişikliği düşünmüyorum. @emert20 in çaoomii bluetooth çakmak aparatı çok hosuma gitti ancak usbden çalma özelliği yok, babam Bluetooth falan uğraşamaz. Oto ses sistemcimle görüştüm cd changerdan çıkış alıp yapılan bi sistem varmış bakıp haber vereyim dedi de emin değilim.

Önerilerinizi alabilir miyim acaba ?
Bizim a3 te ayni sistem var cd ye iki kere basinca aux modu aciliyor giriside var. Muhtemelen sanada yapiliyordur kolayca haci

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bismillahirrahmanirrahim nasıl yapıyorlar onu
Ya yok ben yanlis anlattim bizim stok halde var yani ayni sistem ayni seyler var yanliz bizimkiler opsiyon mu neyse artik aux girisli almis. Cd tusuna iki kere basinca aux moduna gecebilen bir sistem o. Ufak bir baglanti ile sanada yapilir herhalde. Bu konuda sanirim en iyisi bostanci oto sanayidekilerin cogu yapiyor diye biliyorum hatta ekstradan. Ender elektonigi ara parca no vs iste makulse sole alip sana gonderirim denizliye taktirirsin.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ya yok ben yanlis anlattim bizim stok halde var yani ayni sistem ayni seyler var yanliz bizimkiler opsiyon mu neyse artik aux girisli almis. Cd tusuna iki kere basinca aux moduna gecebilen bir sistem o. Ufak bir baglanti ile sanada yapilir herhalde. Bu konuda sanirim en iyisi bostanci oto sanayidekilerin cogu yapiyor diye biliyorum hatta ekstradan. Ender elektonigi ara parca no vs iste makulse sole alip sana gonderirim denizliye taktirirsin.

Benim oto teypci de cd changerdan bişiler yapabiliriz dedi de bakalım

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bizim octi 2007 model onda bile aux var, müdürüm boş pakete de benzemiyor kolçağın içini falan kurcaladın mı? Aux olmaması tuhaf, bizimkinde 2-3 defa cd tuşuna basınca aux geliyor bir dene hele seninkinde çıkacak mı aux yazısı.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Abi hiç multimedya falan değiştirme aux yoksa aux girişi çektir direk telefonu bağlasınız auxdan.Ama senin iphone 8 zengin telefonunda 3.5 mm jak yok senin aparatını da yanında taşıman lazım :p

Bana diil yav babama lazım :D multimedya değiştirmem ama cidden çok kaliteli bu

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Abi direk çek aux girişini aux kablosu sürekli takılı kalsın baban bindiği zaman hemen takar telefonunu

olm tarihi eser telefonu yeni bıraktırdım androide geçti, arabadayken telefonu eline almaz arayanlara bile cevap vermeyi sevmez :D usb şart oğlu şart :D ha aux yaparsam onu her türlü usbye dönüştürürüz :D

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Bizim connectin teypi de aux destekliyor direkt aux tuşu da var ama adamlar giriş koymamış pek hoş olmuyor böyle. Gerçi ses namına pek bir şey yok ama yine de insan arıyor aux, araba bu gidişle hayli bizde gibi duruyor bir ara benim de taktırmam lazım.
images

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bizim a3 te ayni sistem var cd ye iki kere basinca aux modu aciliyor giriside var. Muhtemelen sanada yapiliyordur kolayca haci
Ben de bunu diyecektim. Sistemde AUX fonksiyonu ve arkada çıkışı olması lazım. Audi kıllık edip aux girişini opsiyon listesine koymuştur zamanında. Onun mağduriyetidir bu. Onu bir inceleyin müdürüm.
Bizim connectin teypi de aux destekliyor direkt aux tuşu da var ama adamlar giriş koymamış pek hoş olmuyor böyle. Gerçi ses namına pek bir şey yok ama yine de insan arıyor aux, araba bu gidişle hayli bizde gibi duruyor bir ara benim de taktırmam lazım.
images
Hocam Torpido gözüne detaylıca bir göz atın isterseniz. AUX girişi, Mk2 Focus'ta torpidoda alakasız bir yerde durur. Belki Connect'te de öyle gözden kaçabilecek bir kuytuya konmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım