Audi A4 B7 için multimedya tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben de bunu diyecektim. Sistemde AUX fonksiyonu ve arkada çıkışı olması lazım. Audi kıllık edip aux girişini opsiyon listesine koymuştur zamanında. Onun mağduriyetidir bu. Onu bir inceleyin müdürüm.

Hocam Torpido gözüne detaylıca bir göz atın isterseniz. AUX girişi, Mk2 Focus'ta torpidoda alakasız bir yerde durur. Belki Connect'te de öyle gözden kaçabilecek bir kuytuya konmuştur.

Valla internette bi kaç video izledim, arkadan o çıkışı alıyorlar yapıyorlar falan. Da ben yürek yemem lazım yapmaya kalkışmam için. Elektronikçiden yarın haber gelcek bakalım

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Hocam Torpido gözüne detaylıca bir göz atın isterseniz. AUX girişi, Mk2 Focus'ta torpidoda alakasız bir yerde durur. Belki Connect'te de öyle gözden kaçabilecek bir kuytuya konmuştur.
Bir kaç sene oldu biraz araştırmıştım bunu radyodan aux girişi çekmek gerekiyor maalesef. Geçen sene klimada arıza oldu sigortası atmış bir oto elektrikçiye gitmiştik onu da sorduk işi biraz uzun dediler acelemiz vardı diye kaldı öyle. Şimdi tekrar bir göz attım internette
şöyle bir video var yani radyoyu sökmek gerekiyor ve arkadan bağlamak gerekiyor babam elektrikçidir aslında ama buna pek bulacağını sanmıyorum. Bakalım yazın bir sorarız oto elektrikçiye pahalı diyecek muhtemelen o zaman belki sökerim ben de bizde şans yok millet kendi söküp çatır çatır takıyor biz yapsak arıza verir. Bir de bu teypin beyinle bağlantısı falan var mı?

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
şimdi her şeyi okumaya üşendim de, eğer destekliyorsa aux kablosu çektirilir ya da eğer çıkma falan bulabilirsen ve uyumluysa vw in rcd450 gibi orijinal multimedyasını takabilirsin, tabi o zaman da ses kaliten bozulur diye düşünüyorum. Bu çin malı ekranların ses kartları rezalet oluyor, pahalı olanların nasıldır bilmem ses kartı.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Valla internette bi kaç video izledim, arkadan o çıkışı alıyorlar yapıyorlar falan. Da ben yürek yemem lazım yapmaya kalkışmam için. Elektronikçiden yarın haber gelcek bakalım

Yürek yencek bi olay yok ya, trim sök 1-2 tane, 4 tane vida sök, kabloyu tak, torpidodan kabloyu çıkar, işlemleri tersine uygula.

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Bu videoyu izleminizi tavsiye ederim. Auxdan ziyade bence kaliteli bluetooth modülü kullanmanızı öneririm.
Ben de tam bu videoyu atmak için girmiştim fakat atılmış, 2 hafta önce arkadaşımla bu dükkana gittik astra h için konuştuk totalde 200-250 liraya hem bluetooth hem aux yapıyor. Ama elinde fazla bluetooth modülü kalmadığı için yapamamıştı.

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Hocam hayırlı olsun. Bu işlerden pek anlamam ama bizim 2002 Opel için bile aux bağlantısı yapıyorlardı orijinal teyp üzerinden. Audi concert zaten iyi sistem, problemi orijinal multimedya üzerinden çözmeniz en iyisi olur, tekrardan hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben de tam bu videoyu atmak için girmiştim fakat atılmış, 2 hafta önce arkadaşımla bu dükkana gittik astra h için konuştuk totalde 200-250 liraya hem bluetooth hem aux yapıyor. Ama elinde fazla bluetooth modülü kalmadığı için yapamamıştı.

Bugün fırsat bulamadım yrın muhtemelen elektronikçiyle görüşeceğim bakalım

Hayırlı olsun @alfhonso
Doğru yolu buldun :D
Sağolasın :D bana değil ya babama bu :D

Hayırlı olsun @alfhonso garaj konusunu daha açmadın galiba?

Sağolasın hacım yok açamadım daha alım satım falan da yapmadık haftasonum falan çok dolu geçti ilk fırsatta açacağım

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
Transmitterin gözünü seveyim , 5-6 tane eskittik , kendinden.hafizali olanlari dahi vardı .
Son aldığımız kalitesiz çıkmıştı biraz ama kendi kendine çalışması guzeldi .

Bir şekilde aux kablosu yaptık arabaya , telefonu aç müziği seç zor iş .

Transmitterde teypi açıyordun başlıyordu çalmaya .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Transmitterin gözünü seveyim , 5-6 tane eskittik , kendinden.hafizali olanlari dahi vardı .
Son aldığımız kalitesiz çıkmıştı biraz ama kendi kendine çalışması guzeldi .

Bir şekilde aux kablosu yaptık arabaya , telefonu aç müziği seç zor iş .

Transmitterde teypi açıyordun başlıyordu çalmaya .
Transmitter çok kaliteli ses vermiyor benim gördüğüm kadarıyla ses sistemi de kalitesiz olunca çok vasat bir şey ortaya çıkıyor

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
Transmitter çok kaliteli ses vermiyor benim gördüğüm kadarıyla ses sistemi de kalitesiz olunca çok vasat bir şey ortaya çıkıyor
ses kaliteli degil ama müthiş icat , flashi tak unut ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Benim teypciyi aradım bugün, araya bayram falan girdi şirketle konuşmayı unuttum dedi asdfasdf

Yarın hatırlatacağım :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bir kaç sene oldu biraz araştırmıştım bunu radyodan aux girişi çekmek gerekiyor maalesef. Geçen sene klimada arıza oldu sigortası atmış bir oto elektrikçiye gitmiştik onu da sorduk işi biraz uzun dediler acelemiz vardı diye kaldı öyle. Şimdi tekrar bir göz attım internette
şöyle bir video var yani radyoyu sökmek gerekiyor ve arkadan bağlamak gerekiyor babam elektrikçidir aslında ama buna pek bulacağını sanmıyorum. Bakalım yazın bir sorarız oto elektrikçiye pahalı diyecek muhtemelen o zaman belki sökerim ben de bizde şans yok millet kendi söküp çatır çatır takıyor biz yapsak arıza verir. Bir de bu teypin beyinle bağlantısı falan var mı?
Connect için konuşursak teypin beyinle tek alakası araca özel kod girilmesi. Onun dışında tarih saat filan gösteriyorsa ancak o zaman bir bağlantı kurar. Ama kompleks bir bağlantı değil. Oto elektrik elektronikçileri bu işleri halledebiliyor. Endişe etmeden yaptırabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım