AUDİ vs BMW vs MERCEDES?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Audinin en düşük seviyeden bir müşterisi olarak araba eğlenceye mahal vermiyor. Herşey o kadar iyi yapılmış ki araç adeta bir ray üzerinde gidiyor. Yalıtımı, süspansiyon ayarı olsun herşey tam olması gerektiği gibi. Ama gerek yaşım, gerek sürüşte eğlenceye önem verdiğimden benim tercihim Bmw olur. Neden 1 serisi almadın diyenler olabilir. Amacım hem rakiplerine oranla ucuz hem de az yakan bir araçtı. Ayrıca Bmw'ye M paketsiz binilmez olarak düşünen kitleden biriyim :D

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
"3 - A6 - S" segmentlere göre mantıklı sıralama benim için.
He gerçekten alacak olsam "3 - 5 - 7". Aşk üç harflidir. :D

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Benim için kaç kişinin aldığı, ne kadar kullanıldığı pek önemli değil açıkçası. Ben mercedeslerin özellikle f segmentinde daha konforlu olduğunu düşünüyorum. Sadece Magic Body Control bile mercedes'i seçmeme yetebilir.
Türkiye'de o kadar S e bindim bi şunu tecrübe edemedim hiç bi araçta yok.

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
B
Opsiyon zaten bu özellik. Demek ki opsiyon olarak almamışlar ama ben bu aracı alıyor olsam 1.sıraya koyacağım opsiyon bu olur kesinlikle.
Baya maliyetli bir opsiyondur tahminen. E serisindeki havalı süspansiyonlar bile 11-12 bin TL civarıydı. Bu sistem bir B segment araba parası eder rahat :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,316
45,996
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
B

Baya maliyetli bir opsiyondur tahminen. E serisindeki havalı süspansiyonlar bile 11-12 bin TL civarıydı. Bu sistem bir B segment araba parası eder rahat :)
Kesinlikle öyledir. Alımı, bakımı, tamir masrafı komple pahalı bir sistemdir. Ama çok seviyorum süspansiyon sistemi ile ilgili bu tarz teknolojileri. Gücüm olsa kesinlikle sahip olmak isterdim :)

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Ben bu sistem için Mercedes'in almanyadaki sitesinden araç oluşturdum opsiyon olarak çıkmıyor nasıl alınıyor çözemedim

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Bu 3 firma isimleri ile kıyaslanacak firmalar değil. Boş yapmanın manası yok. Bu firmalar ve hatta biraz daha somutlaştırırsak bu firmaların araçları beklentilere göre kıyaslanacak araçlardır. Misal; E60 Bmw mi yoksa "Balina kasa" A6 mı derseniz kimse size net bir cevap veremez. Herkes öznel olarak niteler. Ama soruyu hangisi daha konforlu yahut hangisi daha çok yol tutuyor diye sorarsanız işte o zaman verilebilir bir cevap ortaya çıkar. BU BAŞLIK ALTINDA BİR ŞEYLER KONUŞMAK ÇOK MANASIZ OLACAKTIR, OLUYOR...

phenomenal

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
16
10
595
Son düzenleme:

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Almanlardan sadece bmw cunku ruhu olan tek alman, onhn disinda bitek audi rs6 ve rs7 ler ilgimi cekiyor

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
hocam bende kaputta yıldızı görünce elim ayağıma dolanıyor. her şartta her fırsatta mercedes derim hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım