KAPALI Bana yine kaşıntı geldi(208)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Bazılarınızın bildiği üzere bundan 5-6 ay önce patlak turbosuyla ün yapan kia’m ile yollarj ayırdım, sonra 1.4 tsi 122 lik golf 6 aldım ve halen kullanmaktayım, arabamı seviyorum ama neden daha çok sevebileceğim bir otomobil almayayım diyorum kendime?

Evet arkadaşlar, golf ü okutup üstüne para eklemeden ilandaki aracı almayı düşünüyorum, sizlerin fikri nedir?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-temiz-kazasiz-483038862/detay

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Genç olduğumuz için gayet mantıklı bir fikir, temiz bir 208 bulunursa kullanmaktan çok büyük keyif alırsın. Duruma göre de tekrar değişime gidebilirsin. Sorunlu diyorlar da diri bir araç için en fazla ne kadar sorun çıkarabilir ki. Hem şimdi koşturmayacaksan ne zaman koşturacaksın Özgür Kardeşim :) Benim araç değiştirme gibi bir imkanım olsa durmazdım

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Golf ün donanımı nedir ?

Trendline

Genç olduğumuz için gayet mantıklı bir fikir, temiz bir 208 bulunursa kullanmaktan çok büyük keyif alırsın. Duruma göre de tekrar değişime gidebilirsin. Sorunlu diyorlar da diri bir araç için en fazla ne kadar sorun çıkarabilir ki. Hem şimdi koşturmayacaksan ne zaman koşturacaksın Özgür Kardeşim :) Benim araç değiştirme gibi bir imkanım olsa durmazdım

Valla haklısın da almak istediğim aracın sahibine ulaşamıyorum, kıl oldum herife.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım