Berlingo Cruise Control Montajı?

Ozan Alagöz

Ozan Alagöz
Düz Yol Gazcısı
24 Nis 2020
18
7
145
25
İzmir/Torbalı (Denizli ve Aydın)
Marka
Citroen
2008 model Berlingomuz var. 1.9 dizel. Bu arabanın kataloğunda cruise controllü modelleri var fakat Türkiyeye gelmedi sanırım. Bu modellerde kadran değişiyor. Bizdekinde tek satırlık kilometre göstergesi var. cc li modellerde hararet göstergesi yerinde cc ekranı oluyor. CC kolu basit bir şekilde montajlanıyor. Bir üst kasa berlingolara cruise control montajı yapıyorlar Yapan kişilere sorduğumda bu arabaya uyumlu olmadığını söylediler. Ege bölgesinde cruise control montajı yapanlar var mıdır? Ya da arabasına böyle bir montaj yaptıran? Bu arabada da altyapısı olduğunu düşünüyorum
443B6E80-6D61-4361-AC6B-01FC712177DB.jpeg
6F5326CB-1E24-4FAC-A8C8-D7532DCE380D.jpeg

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,039
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Aracınız 1.9 eski nesil ilkel bir motora sahip olduğundan yakıt pompası elektronik değil,yani tel ile yakıt pompasından gaz yönetiliyor.CC uygulanması mümkün değil,çünkü elektronik kontrollü bir gaz yok.HDi motor olsaydı olabilirdi.

Son düzenleme:

Ozan Alagöz

Ozan Alagöz
Düz Yol Gazcısı
24 Nis 2020
18
7
145
25
İzmir/Torbalı (Denizli ve Aydın)
Marka
Citroen
Aracınız 1.9 eski nesil ilkel bir motora sahip olduğundan yakıt pompası elektronik değil,yani tel ile yakıt pompasından gaz yönetiliyor.CC uygulanması mümkün değil,çünkü elektronik kontrollü bir gaz yok.HDi motor olsaydı olabilirdi.
Anladım teşekkürler. Zamanında 25 bin liraya sıfır almıştık. 2 bin lira farkla hdi motor alsaymışız keşke

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım