Bijonu Aşırı Sıkmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
binek araçlarda bijon torkunu elle yakalamak için kolunuzla hafiften zorlasanız yeter ortalama 120nm tork bijon torku,
zaten aracın ağırlığını göbek taşır bijonlar değil, bijonlar sadece sabitler, aşırı sıkarsanız sökmek zorlaşır geçen servise bir leon geldi ve şifreli bijonu dışarda nasıl sıkmışlarsa tabanca, uzun kol v.s hiçbir aparat ile sökemedim ve işlem yapmadan göndermek zorunda kaldım aracı... gel gör ki müşteri yolda kalsa nasıl sökecek :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,283
21,705
5,320
26
Avcılar-Darıca
binek araçlarda bijon torkunu elle yakalamak için kolunuzla hafiften zorlasanız yeter ortalama 120nm tork bijon torku,
zaten aracın ağırlığını göbek taşır bijonlar değil, bijonlar sadece sabitler, aşırı sıkarsanız sökmek zorlaşır geçen servise bir leon geldi ve şifreli bijonu dışarda nasıl sıkmışlarsa tabanca, uzun kol v.s hiçbir aparat ile sökemedim ve işlem yapmadan göndermek zorunda kaldım aracı... gel gör ki müşteri yolda kalsa nasıl sökecek :)
Gidip kamyon-tır lastikçilerine şöyle değiştirtiyorlar :D
Sonra ustam nasıl söksün bunu :D

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
En güzeli helede yazlık kışlığı kendiniz yapıyorsanız elle sıkmak. Her yazlık kışlık dönemi aklım çıkıyor o sürekli size "dumun zibidisi" diye bakan eleman janta kaportaya tekme/çekiç vuracak bu çıkmıyor diye uğraşırken. Yada bijonu elime alıcam bişey olacak. Bakıma gittiğim zaman ustam saolsun dükkana almamış bile, elle söküyor elle de yıldız olarak takıyor. Gidip lastikciye "elle sıkıver dersen %90 al sen sıkım paşam gibi bir cevap geliyor." yada daha güzeli çizgifilm kalitesinde korkutucu hikayeler dinliyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım