RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Galiba Lise 2’den beri hayal ettiğim bir gezi idi. İlk pist merakım Need For Speed Shift 1-2 ile başlamıştı ve devamında gelen oyunlar. Simülasyon dünyasında direksiyon ile kendinizi geliştirmeniz çok olası bir durum. 2013’te ehliyetimi aldığımdan beri çok faydasını gördüm. 2015 yılından beri vakit ve nakit buldukça Türkiye’deki pistlere gittim. Şükür TR sınırları içinde girmediğim pist kalmadı :) Bu sefer yurt dışına artık açılmak lazım diyip yeşil pasaportumun son demlerinde 3. kez Nürburing’e giden okuldan yakınen arkadaşım Mustafa Çatalbaş ile gerçekleştireyim dedim :) Aslında geçen sene de gidecektim ama benim boyumu aşar dedim. Geçen sene onun yerine Bmw aracımla körfez pistinde track turk ile open pite katıldım ve oluşan arıza bana Nürburgring seyahatine mâl oldu. Dedim tamam, artık gideceğim ve şu an saat 12’de bize teslim edilecek olan kiralık aracı bekliyoruz. Aracımız daha 3 aylık BMW F23 LCI 230i Cabrio, 2.0 252 hp otomatik. Aslında Mx5 2.0 rf manuel kiralamaştık ama şaşırmadığımız üzere Alman aracı verdiler. Geçmişte 116i aracım stage 1 215 hp ve 205/55 R16 olduğu için bu aracı da rahatlıkla kontrol edeceğimdir. Pist için Rent4Ring’den yeni kasa swift sport kiraladık, 150 hp 971 kg mevcut arabamla aynı güç/ağırlık oranında. Bakalım şu an yarım yamalak uyuklayarak bekliyoruz. Detayları olabildiğince burada da paylaşacağım, sürekli internetim olacak. Instagram hesaplarımdan ne yapıp ne ettiğimi takip edebilirsiniz :)

@nightriders99
@ozgurgunessss

Türkiye’ye dönünce bir video editleyip youtube hesabımdan buraya sallarım. Hepinize sevgiler :)

Videolar:

1. BÖLÜM

Son düzenleme:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
hacı oluyorsun demek :) hadi bakalım, kazasız belasız tur olsun. 230i ile girebilsen çok daha zevkli olurmuş ama swift sport da güzeldir :)

İsteyene mabedden atıf yapılır :D

Dikkat et brom , her anın tadını çıkar ;):)

Min risk ile çıkarcam inşallah, yoksa böbreği bırakıp gelmek zorunda kalırım. Babam şu an Almanya’ya boş boş gezmeye geldiğimi sanıyor :D

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
230i'yle girmemeniz isabet olmuş, ilk seferde çok fazla geliyor güçlü araba. Ben 1.8 TSI Polo GTI'la çıktıktan sonra keşke Swift kiralasaydım demiştim.150 HP Swift, rent4ring setupıyla ilk sefer için çok ideal olacaktır. Şimdiden keyifli sürüşler, aşırı keyif alacaksın :)

Son düzenleme:

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,727
6,783
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Darısı başımıza :)
Bol keyifli vakitler, bekliyoruz videolar, görseller... :D

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
300 saattir Assetto Corsa'da başka haritaya girip oynadığım yok :D Kazasız belasız tadını çıkarman dileğiyle abi :D

İsteyene mabedden atıf yapılır :D

Min risk ile çıkarcam inşallah, yoksa böbreği bırakıp gelmek zorunda kalırım. Babam şu an Almanya’ya boş boş gezmeye geldiğimi sanıyor :D
Vay krallığa bak keşke benimde olsa :p

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Dönünce, uygun bir zamanda masraf çetelesini yazar mısın? -Ben de seneye Almanya'ya gideceğim Allah nasip ederse.- Herkesin hayalidir o piste çıkmak.Benim gibiler için bir ön bilgi olur, çok da güzel olur :)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim, harcadığım her kuruşı yazıyorum, dönünce videoyu hazırlayıp neler yaptım ettim, ne yapılır yapılmaz paylaşacağım.

M3 taxi yaptık, yemek bedava oldu, video da bedava, 90 € verdik, çok mantıklı hareket oldu. Yalnız çok yoğun, sezon açılışıymış bugün, yarın çok trafik olacak muhtemelen. Risksiz süreceğim, kusura bakmayın :)

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım