BMW E36 Touring 2JZ-GTE Test Sürüşü / Supra Motorlu Aile Arabası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese Merhaba ,

Sanırım Türkiyede hatta dünyada nadir bir kominasyon olan E36 Touring hakkında yorumlarınızı merak ediyorum
smile.png

Çekim sırasında basınç epey kısıktı yaklaşık 400-450 civarıydı araba , yakın zamanda yeni setupı ile araç 700 HP üstü olacak sanırım.

Yorumlarınızı merak ediyorum

Teşekkürler

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Şu hızlı Station işi tam BMW'nin işi aslında. Neden yapmıyorlar gerçekten merak ediyorum. Koskoca M3 tarihinde Touring yok.

E46'da baya yaklaşmıştı aslında, konsepti çıkmıştı. Baya da şık araba olmuştu E46 M3 Touring:
Bu olayları daha çok Audi yapıyor diye bu topa girmek istememiş olabilirler diye düşünüyorum :)

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Bu olayları daha çok Audi yapıyor diye bu topa girmek istememiş olabilirler diye düşünüyorum :)
Aslında BMW'nin korkacak bir şeyi yok hocam. Alpina bu işi baya iyi yapıyor mesela, kullanıcıları da baya mutlu diye duyuyorum. RS4'e karşı olacak bir hızlı Station bekliyorum ben BMW'den. 4 çeker işine girmemeleri lazım, o konuda yarışamazlar çünkü. Arkadan itiş 500 beygirlik bir Station bekliyorum hatta G21'in altyapısı ile...

Sizce de güzel olmaz mı? Efsane bir British Racing Green ile lansmanı yapılsın hatta (Nardo Grey de kabul:) )

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Aslında BMW'nin korkacak bir şeyi yok hocam. Alpina bu işi baya iyi yapıyor mesela, kullanıcıları da baya mutlu diye duyuyorum. RS4'e karşı olacak bir hızlı Station bekliyorum ben BMW'den. 4 çeker işine girmemeleri lazım, o konuda yarışamazlar çünkü. Arkadan itiş 500 beygirlik bir Station bekliyorum hatta G21'in altyapısı ile...

Sizce de güzel olmaz mı? Efsane bir British Racing Green ile lansmanı yapılsın hatta (Nardo Grey de kabul:) )
sadece arkadan itiş muhteşem bir şey olur :)
Tam bir eğlence makinesi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım