C segmenti sedan kapismasi

En iyi C segmenti

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yarimgazdebriyaj

Profesör
8 Eyl 2016
176
75
1,035
Almak istediginiz yada alicakcak oldaniz tercih edebiliceginiz araclari oylayin

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Suanki durumda mazda 3 secerim. Fakat focus artik eskidi. 2017'de gelecek mk4 focus'a mondeo'daki integral link 5 noktadan tam bagimsiz suspansiyonu eklerlerse ki yeni uretimde olma ihtimali yuksekmis, o zaman tekrar dusunurum..

Atacan kANTEMIR

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
63
31
970
Hocam şuan makyajlanan mazda 3 ü alırdım.yeni g-vectorig özelliğiyle birlikte bence tam anlamıyla kusursuz hale geldi. İçide çok güzel oldu.yeni direksiyon ve daha iyi head up display geldi.tek kelimeyle harika...

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
C sinifinda sedan sevmiyorum, D segment olsaydi bmw derdim

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Mazda 3 hocam çünkü araba çok çok daha estetik duruyor rakiplerinden. Aynı zamanda daha da kaliteli bir intiba ya sahip. Motor olarak bir tek sıkıntılı ama insan olana o motor da yeter.

Eren BILGIN

Profesör
24 Eki 2016
95
72
1,010
Bencede kesinlikle Mazda 3. Mazda nın marka olarakta Türkiye de ciddi atılımları var zaten. şuan değil belki ama 1-2 seneye kadar servis ve satış ağı istenilen düzeye gelecektir.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bencede kesinlikle Mazda 3. Mazda nın marka olarakta Türkiye de ciddi atılımları var zaten. şuan değil belki ama 1-2 seneye kadar servis ve satış ağı istenilen düzeye gelecektir.
hocam ne cok mazda sever varmıs yahu acıkcası korktum her kose basında vag lar gıbı gormeye baslamayalım da :D hocam mazda sahıbı olarak soyluyorum daha gecen ıstanbulda bır bayı den satıs ıznını gerı aldı mazda. yanı ıstanbulda bıle tek tuk su an servıs sayısı. yanı cıddı bır yatırım ıster acıkcası ama umarım gerceklesır

Eren BILGIN

Profesör
24 Eki 2016
95
72
1,010
hocam ne cok mazda sever varmıs yahu acıkcası korktum her kose basında vag lar gıbı gormeye baslamayalım da :D hocam mazda sahıbı olarak soyluyorum daha gecen ıstanbulda bır bayı den satıs ıznını gerı aldı mazda. yanı ıstanbulda bıle tek tuk su an servıs sayısı. yanı cıddı bır yatırım ıster acıkcası ama umarım gerceklesır
ciddi yatırım planları vardı. Bu ötv muhabbeti nasıl etkiler tabi bilemem. Ancak mazda 3 ve cx3 ün satış rakamları mazda nın beklentilerinin üstünde gelmiştir diye düşünüyorum. Bu doğrultuda da yatırımlarına devam ederler umarım.

Atacan kANTEMIR

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
63
31
970
Satmasın ya böyle daha iyi.ayrıca şu fiyatlarla dediğiniz şey zor gibi gözüküyor.

YaMaN

Göksel Yaman
Profesör
15 Eki 2016
208
819
2,085
40
İstanbul
Marka
Ford
Focus ve Astra şuan için fiyat avantajından dolayı astra sedan bir adım önde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım